2019. gada 18. septembris
Alita, Elita, Liesma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas komandu čempionāts Elites līga 1.posms 20.02.1999 2.00 58
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 6.kārta, 2013/2014 augstākā līga 19.04.2014 0.50 137
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 6.kārta, 2013/2014 1. līga 20.04.2014 0.50 53
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 6.kārta, 2013/2014 2. līga 20.04.2014 0.50 84

Latvijas komandu čempionāts Elites līga 1.posms 1999-02-20 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kļimanova Natālija240175Rīga (bez kluba) 41016 31019
2Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 51023 181041
3Freiberga Rasma220259Liepāja (bez kluba) 5826 46872
4Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 2886 12898
5Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 7994 681062
6Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 6801 11812
7Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 2653653
8Vīnerte Antra040285Latvijas US 6762 5767
9Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 7743-1742
10Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 7750-13737
11Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 7762-27735
12Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6665-41624
13Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 6325-6319
14Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 8452 206658
15Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 8351 46397
16Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 6358 18376
17Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 8598 115713
18Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 8613 24637
19Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 87-61
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-9Kļimanova Natālija 0 : 1Kartuzova Olga 20
 8Kļimanova Natālija 1 : 0Balabanova Ira-3
 2Kļimanova Natālija 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
 2Kļimanova Natālija 1 : 0Mihailova Marina
-10Jozepsone Ina 0 : 1Kartuzova Olga 22
 8Jozepsone Ina 1 : 0Čaļenko Jevgeņija-3
 8Jozepsone Ina 1 : 0Antra Vīnerte-3
 8Jozepsone Ina 1 : 0Sveile Sanita-3
 4Jozepsone Ina 1 : 0Krūmiņa Laura-1
 18Freiberga Rasma 1 : 0Čaļenko Jevgeņija-8
 14Freiberga Rasma 1 : 0Kirillova Ņina-6
 10Freiberga Rasma 1 : 0Ķiepe Linda-4
 4Freiberga Rasma 1 : 0Žukovska Irina-1
Freiberga Rasma 1 : 0Zolotarjova Olga
 4Kogane Elīna 1 : 0Eriksone Vera-1
 8Kogane Elīna 1 : 0Ročāne Daina-3
 8Kartuzova Olga 1 : 0Kirillova Ņina-3
 8Kartuzova Olga 1 : 0Sveile Sanita-3
 2Kartuzova Olga 1 : 0Žukovska Irina
 2Kartuzova Olga 1 : 0Mihailova Marina
 6Kartuzova Olga 1 : 0Ročāne Daina-2
 14Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Balabanova Ira-6
 4Čaļenko Jevgeņija 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-1
 4Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Žukovska Irina-1
Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Zolotarjova Olga
-16Inta Iļķena 0 : 1Eriksone Vera 42
 16Inta Iļķena 1 : 0Krūmiņa Laura-7
 14Antra Vīnerte 1 : 0Ķiepe Linda-6
 4Antra Vīnerte 1 : 0Žukovska Irina-1
 4Antra Vīnerte 1 : 0Mihailova Marina-1
-14Antra Vīnerte 0 : 1Ročāne Daina 36
Antra Vīnerte 1 : 0Zolotarjova Olga
 20Kirillova Ņina 1 : 0Sveile Sanita-9
 4Kirillova Ņina 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-1
-16Kirillova Ņina 0 : 1Eriksone Vera 42
-12Kirillova Ņina 0 : 1Ročāne Daina 30
 12Kirillova Ņina 1 : 0Krūmiņa Laura-5
-8Balabanova Ira 0 : 1Sveile Sanita 18
-16Balabanova Ira 0 : 1Eriksone Vera 42
 6Balabanova Ira 1 : 0Žukovska Irina-2
 12Balabanova Ira 1 : 0Krūmiņa Laura-5
 2Balabanova Ira 1 : 0Zolotarjova Olga
-18Sveile Sanita 0 : 1Eriksone Vera 48
-12Sveile Sanita 0 : 1Krūmiņa Laura 30
Sveile Sanita 1 : 0Zolotarjova Olga
-16Ķiepe Linda 0 : 1Eriksone Vera 42
-18Ķiepe Linda 0 : 1Žukovska Irina 48
-11Ķiepe Linda 0 : 1Ročāne Daina 26
 14Ķiepe Linda 1 : 0Krūmiņa Laura-6
-7(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Mihailova Marina 16
-3(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Ročāne Daina 8
 6(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Zolotarjova Olga-2
-5Eriksone Vera 0 : 1Ročāne Daina 12
-4Eriksone Vera 0 : 1Krūmiņa Laura 10
-3Žukovska Irina 0 : 1Krūmiņa Laura 8
 6Žukovska Irina 1 : 0Zolotarjova Olga-2
-3Mihailova Marina 0 : 1Ročāne Daina 8
 6Mihailova Marina 1 : 0Zolotarjova Olga-2