2019. gada 18. oktobris
Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. jaun. gr. 15.01.1999 1.00 43

Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. jaun. gr. 1999-01-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4178-10168
2Mazjāne Ieva091290Bauskas rajona BJSS 3118 5123
3Indriksone Elīna280287Bauskas rajona BJSS 262 1678
4Flankova Svetlana060388JSC "Rīdze" 50-150
5Šubenkova Anna220987JSC "Rīdze" 50 22
6Kirika Kristīne220387JSC "Rīdze" 20 44
7Dragone Daina030287Cēsu pilsētas Sporta skola 60-520
8Kaļinka Evita010788Cēsu pilsētas Sporta skola 65-160
9Ezera Anda090388Cēsu pilsētas Sporta skola 10-90
10Irina Ivanova300988Sporta klubs "Cerība" 521 1435
11Anastasija Jakimova010289Preiļu novada BJSS 57 1320
12Rudačenko Olga060389Rīgas 37.vidusskola 6143 18161
13Tirāne Kristīne140189Rīgas 37.vidusskola 613 1831
14Cinkuss Baiba170387Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50-330
15Leja Marita080787Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 50 3939
16Karlsone Aivija031287Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 10-60
17Kremņova Jūlija090988Sporta klubs "Pakavs" 50-170
18Kondratjeva Viktorija020687Sporta klubs "Pakavs" 50 2121
19Bogdanova Baiba200387STSS 382 27109
20Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 4162 28190
21Medvedeva Elīna040288Specializētā tenisa sporta skola 254-153
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Indriksone Gunita 1 : 0Flankova Svetlana-4
 5Indriksone Gunita 1 : 0Irina Ivanova-4
-11Indriksone Gunita 0 : 1Baiba Bogdasarova 13
-9Indriksone Gunita 0 : 1Trofimova Jana 10
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Šubenkova Anna-5
 6Mazjāne Ieva 1 : 0Anastasija Jakimova-5
-7Mazjāne Ieva 0 : 1Trofimova Jana 8
 7Indriksone Elīna 1 : 0Kirika Kristīne-6
 9Indriksone Elīna 1 : 0Medvedeva Elīna-8
 10Flankova Svetlana 1 : 0Dragone Daina-9
-8Flankova Svetlana 0 : 1Kaļinka Evita 9
-5Flankova Svetlana 0 : 1Rudačenko Olga 6
-8Flankova Svetlana 0 : 1Tirāne Kristīne 9
 10Šubenkova Anna 1 : 0Dragone Daina-9
 10Šubenkova Anna 1 : 0Kaļinka Evita-9
-5Šubenkova Anna 0 : 1Rudačenko Olga 6
-8Šubenkova Anna 0 : 1Tirāne Kristīne 9
 10Kirika Kristīne 1 : 0Ezera Anda-9
-8Dragone Daina 0 : 1Irina Ivanova 9
-8Dragone Daina 0 : 1Anastasija Jakimova 9
-9Dragone Daina 0 : 1Kremņova Jūlija 10
-9Dragone Daina 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
-8Kaļinka Evita 0 : 1Irina Ivanova 9
-8Kaļinka Evita 0 : 1Anastasija Jakimova 9
 9Kaļinka Evita 1 : 0Kremņova Jūlija-8
-9Kaļinka Evita 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
 9Irina Ivanova 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Irina Ivanova 0 : 1Leja Marita 10
 9Anastasija Jakimova 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Anastasija Jakimova 0 : 1Leja Marita 10
 6Rudačenko Olga 1 : 0Cinkuss Baiba-5
-12Rudačenko Olga 0 : 1Leja Marita 15
 6Rudačenko Olga 1 : 0Kremņova Jūlija-5
 6Rudačenko Olga 1 : 0Kondratjeva Viktorija-5
 9Tirāne Kristīne 1 : 0Cinkuss Baiba-8
-9Tirāne Kristīne 0 : 1Leja Marita 10
 9Tirāne Kristīne 1 : 0Kremņova Jūlija-8
-9Tirāne Kristīne 0 : 1Kondratjeva Viktorija 10
-4Cinkuss Baiba 0 : 1Trofimova Jana 5
-6Leja Marita 0 : 1Baiba Bogdasarova 7
-6Karlsone Aivija 0 : 1Medvedeva Elīna 7
-6Kremņova Jūlija 0 : 1Baiba Bogdasarova 7
-4Kondratjeva Viktorija 0 : 1Trofimova Jana 5