2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas čempionāts apakšgrupas 04.12.1998 1.50 37
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 200-298 11.05.2013 0.50 125
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 299+ 11.05.2013 0.50 190
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 98.-199. 11.05.2013 0.50 42
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 28.-97. 11.05.2013 0.50 28

Rīgas čempionāts apakšgrupas 1998-12-04 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 4991 91000
2Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 4601 11612
3Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 4334-8326
4Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 4275 24299
5(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 451-645
6Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 3897 10907
7Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 3609 8617
8Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 3333 6339
9Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 3211-7204
10Čaļenko Jevgeņija010678Sporta klubs "Universitātes sports" 5753 23776
11Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 5698 8706
12Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 5529 1530
13Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 5125-24101
14Bogdanova Baiba200387STSS 557 865
15Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 54 4347
16Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 3702 16718
17Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3672-3669
18Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 350 1262
19Zolotarjova Olga280979Galda tenisa klubs "OLIISA" 30-70
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Kartuzova Olga 1 : 0Krūmiņa Laura-2
 2Kartuzova Olga 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne
 2Kartuzova Olga 1 : 0Busorgina Margarita
Kartuzova Olga 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
 6Krūmiņa Laura 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-3
 5Krūmiņa Laura 1 : 0Busorgina Margarita-2
 2Krūmiņa Laura 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
-11(Paškeviča) Alek Trinkūne 0 : 1Busorgina Margarita 20
 6(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
 6Busorgina Margarita 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-3
 6Kogane Elīna 1 : 0Ročāne Daina-3
 2Kogane Elīna 1 : 0Devičenska Olga
 2Kogane Elīna 1 : 0Nataļja Griņkiva
 6Ročāne Daina 1 : 0Devičenska Olga-3
 5Ročāne Daina 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 9Devičenska Olga 1 : 0Nataļja Griņkiva-5
 11Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Sveile Sanita-6
 6Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Svetlana Kirillova-3
 2Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Mamontova Viktorija
 2Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Baiba Bogdasarova
 2Čaļenko Jevgeņija 1 : 0Linda Vītola
 8Sveile Sanita 1 : 0Svetlana Kirillova-4
 2Sveile Sanita 1 : 0Mamontova Viktorija
 2Sveile Sanita 1 : 0Baiba Bogdasarova
 2Sveile Sanita 1 : 0Linda Vītola
 3Svetlana Kirillova 1 : 0Mamontova Viktorija-1
 3Svetlana Kirillova 1 : 0Baiba Bogdasarova-1
 2Svetlana Kirillova 1 : 0Linda Vītola
-11Mamontova Viktorija 0 : 1Baiba Bogdasarova 20
-12Mamontova Viktorija 0 : 1Linda Vītola 23
-11Baiba Bogdasarova 0 : 1Linda Vītola 20
 12Kalniņa Lidija 1 : 0Ķiepe Linda-7
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Trofimova Tatjana
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Zolotarjova Olga
 2Ķiepe Linda 1 : 0Trofimova Tatjana
 2Ķiepe Linda 1 : 0Zolotarjova Olga
 12Trofimova Tatjana 1 : 0Zolotarjova Olga-7