2019. gada 16. decembris
Alvīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sac. "A" gr. atlases sacensības 10.05.1998 1.00 25
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, meitenes 12.01.2013 0.50 61
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, zēni 12.01.2013 0.50 95
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), fināls, zēni 13.01.2013 1.00 18

Latvijas jaunatnes m-sac. "A" gr. atlases sacensības 1998-05-10 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 4262-17245
2Blūma Evita130682Kuldīgas rajona Sporta skola 6153 15168
3Zariņa Dace100484Cēsu pilsētas Sporta skola 4112 27139
4Panfjorova Jekaterina230181Sporta klubs "Pakavs" 492 26118
5Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 426-206
6Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 3217 18235
7Krūmiņa Gerda261184Cēsu pilsētas Sporta skola 3142 9151
8Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 5124-6118
9Mamontova Juliana100189Galda tenisa klubs "LV-22" 30-130
10Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 3156 5161
11Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 3147 25172
12Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 5101-1883
13Bogdanova Baiba200387STSS 380-2060
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-9Zariņa Dace 0 : 1Panfjorova Jekaterina 10
 7Zariņa Dace 1 : 0Hauka Agnese-6
 7Panfjorova Jekaterina 1 : 0Hauka Agnese-6
 7Buņķe Margita 1 : 0Krūmiņa Gerda-6
 7Buņķe Margita 1 : 0Mamontova Viktorija-6
 4Buņķe Margita 1 : 0Mamontova Juliana-3
 9Krūmiņa Gerda 1 : 0Mamontova Viktorija-8
 6Krūmiņa Gerda 1 : 0Mamontova Juliana-5
 6Mamontova Viktorija 1 : 0Mamontova Juliana-5
 9Mamontova Viktorija 1 : 0Trofimova Jana-8
-9Nataļja Griņkiva 0 : 1Voldiņa Laura 10
 7Nataļja Griņkiva 1 : 0Trofimova Jana-6
 7Nataļja Griņkiva 1 : 0Baiba Bogdasarova-6
 8Voldiņa Laura 1 : 0Trofimova Jana-7
 7Voldiņa Laura 1 : 0Baiba Bogdasarova-6
 9Trofimova Jana 1 : 0Baiba Bogdasarova-8
-12Busorgina Margarita 0 : 1Blūma Evita 15
-14Busorgina Margarita 0 : 1Zariņa Dace 18
 5Busorgina Margarita 1 : 0Panfjorova Jekaterina-4
 4Busorgina Margarita 1 : 0Hauka Agnese-3
-10Blūma Evita 0 : 1Zariņa Dace 11
-11Blūma Evita 0 : 1Panfjorova Jekaterina 13
 6Blūma Evita 1 : 0Hauka Agnese-5
 8Blūma Evita 1 : 0Mamontova Viktorija-7
 7Blūma Evita 1 : 0Trofimova Jana-6