2019. gada 9. decembris
Sarmīte, Tabita
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
JSC atklātās ziemas meistarsacīkstes 15.02.1998 1.00 68
RTU un GTK "Laura" sacensības, 5.kārta 13.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 6.kārta 26.01.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 7.kārta 23.02.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 8.kārta 09.03.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 9.kārta 27.04.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 10.kārta 05.05.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 11.kārta 01.06.2013 0.50 0
RTU un GTK "Laura" sacensības, 12.kārta 15.06.2013 0.50 3

JSC atklātās ziemas meistarsacīkstes 1998-02-15 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 6408 28436
2Sungale Solvita270482Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6323 20343
3Afoņina Ina121082Kuldīgas rajona Sporta skola 6218-32186
4Blūma Evita130682Kuldīgas rajona Sporta skola 6167-1166
5Šulce Agnese120381Kuldīgas raj. skolēnu nams 6221 3224
6Ostrovska Ilze240183Kuldīgas raj. skolēnu nams 6172 31203
7Panfjorova Jekaterina230181Sporta klubs "Pakavs" 699-2772
8Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 4647-5642
9Freiberga Anmarija220388Liepājas Kompleksā sporta skola 10173 64237
10Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 4497 9506
11Ķuda Anda110685Liepājas Kompleksā sporta skola 4264-4260
12Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 3147-14133
13Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4401 25426
14Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 1196-3193
15Bogdanova Baiba200387STSS 8154-8371
16Sanita Zivtiņa030587Limbažu 3.vidusskola 8160-12148
17Mamontova Viktorija090487Galda tenisa klubs "LV-22" 8127-3124
18Krūzkopa Ieva270287Limbažu 3.vidusskola 888-1078
19Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 8103 43146
20Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 824 832
21Lugovkina Jekaterina191187Rīgas 74.vidusskola 819 5170
22Bērziņa Lelde (Limbaži)210487Limbažu 3.vidusskola 861-160
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 7Orlova Adrija 1 : 0Sungale Solvita-6
 5Orlova Adrija 1 : 0Afoņina Ina-4
 4Orlova Adrija 1 : 0Blūma Evita-3
 5Orlova Adrija 1 : 0Šulce Agnese-4
 4Orlova Adrija 1 : 0Ostrovska Ilze-3
 3Orlova Adrija 1 : 0Panfjorova Jekaterina-2
 6Sungale Solvita 1 : 0Afoņina Ina-5
 5Sungale Solvita 1 : 0Blūma Evita-4
 6Sungale Solvita 1 : 0Šulce Agnese-5
 5Sungale Solvita 1 : 0Ostrovska Ilze-4
 4Sungale Solvita 1 : 0Panfjorova Jekaterina-3
-11Afoņina Ina 0 : 1Blūma Evita 13
-8Afoņina Ina 0 : 1Šulce Agnese 9
-10Afoņina Ina 0 : 1Ostrovska Ilze 11
 6Afoņina Ina 1 : 0Panfjorova Jekaterina-5
-6Blūma Evita 0 : 1Šulce Agnese 7
-8Blūma Evita 0 : 1Ostrovska Ilze 9
 7Blūma Evita 1 : 0Panfjorova Jekaterina-6
-10Šulce Agnese 0 : 1Ostrovska Ilze 11
 6Šulce Agnese 1 : 0Panfjorova Jekaterina-5
 7Ostrovska Ilze 1 : 0Panfjorova Jekaterina-6
 2Kogane Elīna 1 : 0Freiberga Anmarija-1
 6Kogane Elīna 1 : 0Balabanova Ira-5
 3Kogane Elīna 1 : 0Ķuda Anda-2
-16Kogane Elīna 0 : 1Kirillova Ņina 21
 8Freiberga Anmarija 1 : 0Nataļja Griņkiva-7
 9Freiberga Anmarija 1 : 0Baiba Bogdasarova-8
 9Freiberga Anmarija 1 : 0Sanita Zivtiņa-8
 8Freiberga Anmarija 1 : 0Mamontova Viktorija-7
 7Freiberga Anmarija 1 : 0Krūzkopa Ieva-6
 7Freiberga Anmarija 1 : 0Trofimova Jana-6
 6Freiberga Anmarija 1 : 0Baranovska Sandija-5
 5Freiberga Anmarija 1 : 0Lugovkina Jekaterina-4
 6Freiberga Anmarija 1 : 0Lelde (Limbaži) Bērziņa-5
 4Balabanova Ira 1 : 0Ķuda Anda-3
 3Balabanova Ira 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 7Balabanova Ira 1 : 0Kirillova Ņina-6
 6Ķuda Anda 1 : 0Nataļja Griņkiva-5
-5Ķuda Anda 0 : 1Kirillova Ņina 6
 4Kirillova Ņina 1 : 0Busorgina Margarita-3
-8Baiba Bogdasarova 0 : 1Sanita Zivtiņa 9
-10Baiba Bogdasarova 0 : 1Mamontova Viktorija 11
-11Baiba Bogdasarova 0 : 1Krūzkopa Ieva 13
-11Baiba Bogdasarova 0 : 1Trofimova Jana 13
-12Baiba Bogdasarova 0 : 1Baranovska Sandija 15
-12Baiba Bogdasarova 0 : 1Lugovkina Jekaterina 15
-11Baiba Bogdasarova 0 : 1Lelde (Limbaži) Bērziņa 13
 8Sanita Zivtiņa 1 : 0Mamontova Viktorija-7
 7Sanita Zivtiņa 1 : 0Krūzkopa Ieva-6
-11Sanita Zivtiņa 0 : 1Trofimova Jana 13
 6Sanita Zivtiņa 1 : 0Baranovska Sandija-5
-12Sanita Zivtiņa 0 : 1Lugovkina Jekaterina 15
-11Sanita Zivtiņa 0 : 1Lelde (Limbaži) Bērziņa 13
 8Mamontova Viktorija 1 : 0Krūzkopa Ieva-7
-9Mamontova Viktorija 0 : 1Trofimova Jana 10
 6Mamontova Viktorija 1 : 0Baranovska Sandija-5
-12Mamontova Viktorija 0 : 1Lugovkina Jekaterina 15
 7Mamontova Viktorija 1 : 0Lelde (Limbaži) Bērziņa-6
-8Krūzkopa Ieva 0 : 1Trofimova Jana 9
 7Krūzkopa Ieva 1 : 0Baranovska Sandija-6
-11Krūzkopa Ieva 0 : 1Lugovkina Jekaterina 13
 8Krūzkopa Ieva 1 : 0Lelde (Limbaži) Bērziņa-7
 7Trofimova Jana 1 : 0Baranovska Sandija-6
 7Trofimova Jana 1 : 0Lugovkina Jekaterina-6
-10Trofimova Jana 0 : 1Lelde (Limbaži) Bērziņa 11
 9Baranovska Sandija 1 : 0Lugovkina Jekaterina-8
 11Baranovska Sandija 1 : 0Lelde (Limbaži) Bērziņa-10
 11Lugovkina Jekaterina 1 : 0Lelde (Limbaži) Bērziņa-10