2019. gada 7. decembris
Anta, Antonija, Dzirkstīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas individuālais čempionāts (apakšgrupas) 06.03.1998 2.00 38
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 12.01.2013 0.50 15
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, V kārta 16.03.2013 0.50 1
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, VI kārta 13.04.2013 0.50 1

Latvijas individuālais čempionāts (apakšgrupas) 1998-03-06 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 2628 6634
2Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 3506 22528
3Pusaudze Anita111057Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 3396 9405
4Afoņina Ina121082Kuldīgas rajona Sporta skola 4186 6192
5Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 475-867
6Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 4579 3582
7Vīnerte Antra040285Latvijas US 4498 44542
8Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 4325 9334
9Kristīne Šišla201280Sporta klubs "Cerība" 480 1393
10Lugovkina Jekaterina191187Rīgas 74.vidusskola 478-1266
11Ķiepe Linda051077Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4576 32608
12Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 4410 9419
13Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 4430 2432
14Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 4316 24340
15Vērdiņa Inga131073Talsu Sporta nama GT sekcija 40-40
16Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 4558 14572
17Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 4446 6452
18Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4426 70496
19Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 4302-1301
20Blūma Evita130682Kuldīgas rajona Sporta skola 4166-13153
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Kalniņa Lidija 1 : 0Afoņina Ina-1
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Egle Ieva
 12Balabanova Ira 1 : 0Pusaudze Anita-5
 6Balabanova Ira 1 : 0Afoņina Ina-2
 4Balabanova Ira 1 : 0Egle Ieva-1
 8Pusaudze Anita 1 : 0Afoņina Ina-3
 6Pusaudze Anita 1 : 0Egle Ieva-2
 12Afoņina Ina 1 : 0Egle Ieva-5
-11Ročāne Daina 0 : 1Antra Vīnerte 26
 8Ročāne Daina 1 : 0Mihailova Marina-3
 4Ročāne Daina 1 : 0Kristīne Šišla-1
 2Ročāne Daina 1 : 0Lugovkina Jekaterina
 10Antra Vīnerte 1 : 0Mihailova Marina-4
 4Antra Vīnerte 1 : 0Kristīne Šišla-1
 4Antra Vīnerte 1 : 0Lugovkina Jekaterina-1
 8Mihailova Marina 1 : 0Kristīne Šišla-3
 8Mihailova Marina 1 : 0Lugovkina Jekaterina-3
 18Kristīne Šišla 1 : 0Lugovkina Jekaterina-8
 10Ķiepe Linda 1 : 0Vēja Ieva-4
 12Ķiepe Linda 1 : 0Inta Iļķena-5
 8Ķiepe Linda 1 : 0Žukovska Irina-3
 2Ķiepe Linda 1 : 0Vērdiņa Inga
 20Vēja Ieva 1 : 0Inta Iļķena-9
-11Vēja Ieva 0 : 1Žukovska Irina 26
 4Vēja Ieva 1 : 0Vērdiņa Inga-1
 12Inta Iļķena 1 : 0Žukovska Irina-5
 4Inta Iļķena 1 : 0Vērdiņa Inga-1
 6Žukovska Irina 1 : 0Vērdiņa Inga-2
 12Krūmiņa Laura 1 : 0Eriksone Vera-5
-12Krūmiņa Laura 0 : 1Kirillova Ņina 30
 8Krūmiņa Laura 1 : 0Devičenska Olga-3
 6Krūmiņa Laura 1 : 0Blūma Evita-2
-9Eriksone Vera 0 : 1Kirillova Ņina 20
 12Eriksone Vera 1 : 0Devičenska Olga-5
 8Eriksone Vera 1 : 0Blūma Evita-3
 12Kirillova Ņina 1 : 0Devičenska Olga-5
 8Kirillova Ņina 1 : 0Blūma Evita-3
 12Devičenska Olga 1 : 0Blūma Evita-5