2019. gada 6. decembris
Niklāvs, Nikolajs, Niks
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas individuālais čempionāts apakšgrupas 28.02.1997 2.00 29 70

Latvijas individuālais čempionāts apakšgrupas 1997-02-28 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Svetlova Tatjana010177Rīga (bez kluba) 5279 11178
2Svetlana Sirotkina010770Rīga (bez kluba) 5673 30703
3Pētersone Evita270273LLU sporta klubs 5536 27563
4Golovaša Natālija150383Rīga (bez kluba) 5443 15458
5Zolotonosa Jeļena050183Galda tenisa klubs "LV-22" 5171 2173
6Graumane Rita010182JSC "Rīdze" 546-1135
7Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 4889 14903
8Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 4714-16698
9Mihailova Marina290580Kuldīgas rajona Sporta skola 4442 51493
10Bleidere Māra210476Talsu Sporta nama GT sekcija 40 2525
11Paeglīte Ināra120170Mālpils pagasta GT sekcija 459-1346
12Kogane Elīna270783Rīgas 37.vidusskola 5869 28897
13Ismailova Ainura240576Rīga (bez kluba) 5705 22727
14Trinkūne (Paškeviča) Alek120378RTU sporta klubs 5586 16602
15Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 5478 6484
16Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 5289-22267
17Panfjorova Jekaterina230181Sporta klubs "Pakavs" 5126 33159
18Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 5821 28849
19Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 5701-29672
20Vīnerte Antra040285Latvijas US 5480-21459
21Žukovska Irina060275LLU sporta klubs 5341 78419
22Resoviča Dace010173Kuldīga (bez kluba) 5487 74561
23Egle Ieva050978Kandavas LT sporta klubs 53-40
24Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" 5786 19805
25Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 5661 13674
26Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5590-3587
27Vidruska Daina010782Sporta klubs "Universitātes sports" 5308 2310
28Jēkabsone Kristīne010171Kuldīga (bez kluba) 5823 36859
29Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 527-324
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-2Svetlova Tatjana 0 : 1Svetlana Sirotkina 6
-3Svetlova Tatjana 0 : 1Pētersone Evita 8
-4Svetlova Tatjana 0 : 1Golovaša Natālija 10
 12Svetlova Tatjana 1 : 0Zolotonosa Jeļena-5
 8Svetlova Tatjana 1 : 0Graumane Rita-3
 12Svetlana Sirotkina 1 : 0Pētersone Evita-5
 8Svetlana Sirotkina 1 : 0Golovaša Natālija-3
 2Svetlana Sirotkina 1 : 0Zolotonosa Jeļena
 2Svetlana Sirotkina 1 : 0Graumane Rita
 14Pētersone Evita 1 : 0Golovaša Natālija-6
 6Pētersone Evita 1 : 0Zolotonosa Jeļena-2
 4Pētersone Evita 1 : 0Graumane Rita-1
 8Golovaša Natālija 1 : 0Zolotonosa Jeļena-3
 6Golovaša Natālija 1 : 0Graumane Rita-2
 12Zolotonosa Jeļena 1 : 0Graumane Rita-5
 10Ročāne Daina 1 : 0Balabanova Ira-4
 4Ročāne Daina 1 : 0Mihailova Marina-1
Ročāne Daina 1 : 0Bleidere Māra
Ročāne Daina 1 : 0Paeglīte Ināra
-16Balabanova Ira 0 : 1Mihailova Marina 42
 2Balabanova Ira 1 : 0Bleidere Māra
 2Balabanova Ira 1 : 0Paeglīte Ināra
 4Mihailova Marina 1 : 0Bleidere Māra-1
 6Mihailova Marina 1 : 0Paeglīte Ināra-2
 26Bleidere Māra 1 : 0Paeglīte Ināra-11
 10Kogane Elīna 1 : 0Ismailova Ainura-4
 8Kogane Elīna 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-3
 6Kogane Elīna 1 : 0Inta Iļķena-2
 2Kogane Elīna 1 : 0Janševica Vera
 2Kogane Elīna 1 : 0Panfjorova Jekaterina
 12Ismailova Ainura 1 : 0(Paškeviča) Alek Trinkūne-5
 8Ismailova Ainura 1 : 0Inta Iļķena-3
 4Ismailova Ainura 1 : 0Janševica Vera-1
 2Ismailova Ainura 1 : 0Panfjorova Jekaterina
 12(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Inta Iļķena-5
 8(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Janševica Vera-3
 4(Paškeviča) Alek Trinkūne 1 : 0Panfjorova Jekaterina-1
 10Inta Iļķena 1 : 0Janševica Vera-4
 6Inta Iļķena 1 : 0Panfjorova Jekaterina-2
-14Janševica Vera 0 : 1Panfjorova Jekaterina 36
 12Gunta Kuzmane 1 : 0Vēja Ieva-5
 6Gunta Kuzmane 1 : 0Antra Vīnerte-2
 4Gunta Kuzmane 1 : 0Žukovska Irina-1
 6Gunta Kuzmane 1 : 0Resoviča Dace-2
Gunta Kuzmane 1 : 0Egle Ieva
 8Vēja Ieva 1 : 0Antra Vīnerte-3
-18Vēja Ieva 0 : 1Žukovska Irina 48
-16Vēja Ieva 0 : 1Resoviča Dace 42
 2Vēja Ieva 1 : 0Egle Ieva
-12Antra Vīnerte 0 : 1Žukovska Irina 30
-8Antra Vīnerte 0 : 1Resoviča Dace 18
 4Antra Vīnerte 1 : 0Egle Ieva-1
-5Žukovska Irina 0 : 1Resoviča Dace 12
 6Žukovska Irina 1 : 0Egle Ieva-2
 4Resoviča Dace 1 : 0Egle Ieva-1
 12Krūmiņa Laura 1 : 0Eriksone Vera-5
 10Krūmiņa Laura 1 : 0Kirillova Ņina-4
 4Krūmiņa Laura 1 : 0Vidruska Daina-1
-7Krūmiņa Laura 0 : 1Jēkabsone Kristīne 16
Krūmiņa Laura 1 : 0Nataļja Griņkiva
 14Eriksone Vera 1 : 0Kirillova Ņina-6
 6Eriksone Vera 1 : 0Vidruska Daina-2
-4Eriksone Vera 0 : 1Jēkabsone Kristīne 10
 2Eriksone Vera 1 : 0Nataļja Griņkiva
 8Kirillova Ņina 1 : 0Vidruska Daina-3
-3Kirillova Ņina 0 : 1Jēkabsone Kristīne 8
 2Kirillova Ņina 1 : 0Nataļja Griņkiva
Vidruska Daina 0 : 1Jēkabsone Kristīne 2
 8Vidruska Daina 1 : 0Nataļja Griņkiva-3
Jēkabsone Kristīne 1 : 0Nataļja Griņkiva