2020. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2020/2021 1. posms 11.10.2020 0.50 30 117
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2020/2021 1. posms 11.10.2020 0.50 117

“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2020/2021 1. posms 2020-10-11 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 81430 31433 20
2Naglis Jānis220455Tukuma GTK 81017 111028 15
3Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 8956 9965 10
4Dēliņš Uldis071075Tukuma GTK 8606 20626 8
5Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 8731 25756 6
6Štāls Arvis060372Tukuma GTK 8948-7941 5
7Kārkliņš Aivars (Kuldīga)220455GTK Hercogs 8795 1796 4
8Kūla Gundars131064Tukuma GTK 8501 11512 3
9Lagzdiņš Aigars130970GTK Ugāle 8636 21657
10Cela Valdis010248GTK Ventspils 8651-6645
11Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 8904-9895
12Melbergs Uldis200255GTK Hercogs 8646-3643
13Siliņš Aivars (Talsi)101154GTK Ugāle 8237 33270
14Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 8417 8425
15Šulcs Andris110577BK "Roja" 8434-5429
16Atmats Edijs190381GTK Hercogs 8982-7975
17Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 7557-4553
18Auziņš Matīss (Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 8231 21252
19Paegle Mārtiņš040798BK "Roja" 8345345
20Ķeizars Andrejs170249GTK Ugāle 8298-1297
21Vēveris Agris080765Tukuma GTK 8462-10452
22Žoluds Valters211295BK "Roja" 8223 6229
23Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 7193193
24Snore Aigars060565BK "Roja" 8107 4111
25Linde Jana030373Skrundas novada pašvaldība 0201201
26Blass Ingus250679GTK Ugāle 8405 1406
27Gaiļus Francis140864Bez kluba 715 419
28Dēliņš Andris071075Bez kluba 87878
29Birzniece Austra181249Tukuma GTK 0515515
30Klāviņš Jānis221157BK "Roja" 7256-12244

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta