2020. gada 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tensā 2019, 201+ 21.12.2019 0.50 53 148
Atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tensā 2019, 201+ 21.12.2019 0.50 148

Atklātās Ziemassvētku reitinga sacensības galda tensā 2019, 201+ 2019-12-21 13:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 5625 9634 20
2Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 6478 19497 15
3Kārkliņš Jānis101255FloTe 5589 3592 10
4Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 0541541 8
5Ivanovs Aleksandrs290152Salaspils GTK 5526 7533 6
6Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 5566-1565 5
7Pjatņičenko Mihails200149Latvijas US 6502 5507 4
8Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 5448 8456 3
9Jēcis Rihards060250Bez kluba 5491 6497
10Musailovs Aleksandrs100155Galda tenisa klubs "Laura" 6106 31137
11Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 6400 13413
12Opmanis Rūdolfs 020986Latvijas US 6283 14297
13Liniņa Franciska160308Preiļu BJSS 0320320
14Pavlovs Pāvels111046GTK "Jelgava" 6490 4494
15Bērzons Erlands101073Latvijas US 5473-5468
16Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 5494-12482
17Grigorjevs Dmitrijs040679Salaspils GTK 6315 28343
18Gorbunovs Aleksandrs220760Latvijas US 5464-3461
19Blass Ingus250679GTK Ugāle 6389 6395
20Peškovs Igors070504RBJSS Rīdzene 6285 14299
21Jučmanis Andris090173GTK Namejs 6450 4454
22Sprudzāns Dainis010366Laimīte 6420420
23Smaļķis Aigars110398EXPLO 6290 9299
24Vovks Jurijs250256Latvijas US 6216 14230
25Čuplinskis Arkādijs160554GTK Namejs 6371 11382
26Gargurnis Andris 271074GTK Gulbene 6209 15224
27Rogoļevs Nikolajs050271Bez kluba 5410-5405
28Birzniece Austra181249Tukuma GTK 0510510
29Reidzāns Aleksejs271274Bez kluba 6386-8378
30Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 5434-22412
31Lucenko Viktors060776GTK Namejs 6322 1323
32Terentjevs Kirils300609GTK Namejs 6163 2165
33Vēveris Agris080765Tukuma GTK 6456 5461
34Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 5394 6400
35Kravals Juris010954Latvijas US 5407407
36Gluhovskis Jurijs090249SSB Jūrmala 5254 7261
37Muntikovs Grigorijs231042Latvijas US 5265 6271
38Jegorovs Aleksandrs060151Bez kluba 6447-7440
39Balodis Viesturs030155Latvijas US 6187 10197
40Romanovskis Vladislavs181271GTK Namejs 5238-9229
41Klāviņš Jānis221157BK "Roja" 5288 7295
42Dzilna Ansis290361GTK Namejs 5233 8241
43Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 5287-3284
44Vidušs Mārtiņš121147GTK Namejs 5296-8288
45Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 6357-4353
46Gorjačko Jevģēnijs200156Bez kluba 5361-17344
47Karļins Abo 030854LV-22 6199 2201
48Koņkovs Vladimirs090552GTK Namejs 5292-18274
49Mednis Aivars270771 60 2020
50Mednis Ainārs270469GTK Gulbene 6105-2103
51Berežkova Kristīne240100Salaspils GTK 0135135
52Baumanis Mairis180691Bez kluba 673-568
53Ļeskovs Vadims091191GTK Namejs 642-1131

Riņķi

1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta
49.-53.vieta