2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts, 2015./2016.gadu sezona, III sabraukums 1.tautas līga vīrieši 28.02.2016 1.00 31 0
LR komandu čempionāts, 2015./2016.gadu sezona, III sabraukums 1.tautas līga vīrieši 28.02.2016 1.00 0

LR komandu čempionāts, 2015./2016.gadu sezona, III sabraukums 1.tautas līga vīrieši 2016-02-28 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports Rēzeknes satiksme7697 7704
2Vasiļjevs Deniss170303Rebirs sports 0505505
3Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja GTK Aloja-II7841 20861
4Puriņš Roberts150596Bauskas BJSS Sp.c.''Mēmele''-II9290-15275
5Balodis Aivars090553GTK Aloja GTK Aloja-II0490490
6Dulbergs Aivars030478Bez kluba KONTO Gulbene6569 25594
7Šikovs Sergejs110261Avotiņi Dobele II11731-5726
8Risbergs Mārcis151173GTK Namejs GTK Namejs-62245-8237
9Bobrovņikovs Valērijs260650SC Mēmele Sp.c.''Mēmele''-II6543-40503
10Dikulis Juris270460Rēzeknes nov. BJSS Rēzeknes satiksme7382-6376
11Šikovs Nikolajs040365Avotiņi Dobele II8674-14660
12Zīds Nauris281192GTK Namejs GTK Namejs-59503 35538
13Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs GTK Namejs-56587 15602
14Jaunbrūns Verners270569Latvijas US GTK Namejs-66594 3597
15Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS Preiļi-II7671-6665
16Liepiņš Andis090566GTK Namejs GTK Namejs-56525 32557
17Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs GTK Namejs-64296 15311
18Šurpickis Staņislavs090158Preiļu BJSS Preiļi-II10671-40631
19Golubovs Modris160793GTK Aloja GTK Aloja-II5545 36581
20Martinovs Viktors031259Preiļu BJSS Preiļi-II9664 7671
21Neilands Andris120576GTK Aloja KONTO Gulbene5581 6587
22Jankovskis Dainis280854Latvijas US Dobele II6340 7347
23Žvīgurs Aigars081165GTK Aloja KONTO Gulbene5711-11700
24Pencis Arvis201069SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II7564 23587
25Golubovs Artis080761GTK Aloja GTK Aloja-II5599 48647
26Aželis Ilgonis170341SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II5682-22660
27Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports Rēzeknes satiksme9864 16880
28Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs GTK Namejs-56508-7501
29Varfolomejevs Pēteris010744GTK Namejs GTK Namejs-69536 2538
30Gulbis Zigmants250654SC Mēmele Sp.c.''Mēmele''-II5618-3615
31Balbieris Andris121244SSB Jūrmala SSB Jūrmala-II5535-1534

Riņķi

1.-8. vieta