2019. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas SVS 39.sporta spēles sievietes 09.02.2002 1.00 70
LU un GTK Namejs atklātās Lieldienu sacensības 321 ++ 03.04.2015 0.50 95
LU un GTK Namejs atklātās Lieldienu sacensības 194-320 03.04.2015 0.50 76
LU un GTK Namejs atklātās Lieldienu sacensības 94-193 03.04.2015 0.50 96
LU un GTK Namejs atklātās Lieldienu sacensības 1 ++ 03.04.2015 0.50 66

Latvijas SVS 39.sporta spēles sievietes 2002-02-09 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 61249 31252
2Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 6636-12624
3Pole Maija060945Valmieras galda tenisa klubs 6123 15138
4Briška Zenta020352Cēsis (bez kluba) 50-160
5Rubene Aina221260GTK Gulbene 60 1313
6Svetlana Kirillova100353RVR sporta klubs 5724 17741
7Gāga Baiba290552LSK "Dartija" 5622 10632
8Štamere Dace080654Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6355 8363
9Balode Lidija150448Daugavpils galda tenisa klubs 57-160
10Kalniņa Lidija210550Galda tenisa klubs "LV-22" 5789 6795
11Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 5223 19242
12Birzniece Austra181249Tukums (bez kluba) 541 2061
13Puriņa Biruta160246Cēsis (bez kluba) 50-80
14Kraukle Mudīte090247Smiltenes GTK "Vidzeme" 5355 1356
15Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5329 4333
16Buša Agafija100348LSK "Dartija" 53 710
17Foršū Brigita240648Talsu Sporta nama GT sekcija 50-280
18Balode Ruta090638Jēkabpils Sporta skola 432 1547
19Petuško Emīlija180139Jēkabpils Sporta skola 415 3752
20Kalniņa Astrīda250935Valkas raj. (bez kluba) 40 55
21Riekstiņa Vizma110635Liepāja (bez kluba) 40-140
22Bungše Aleksandra281139Bauska (bez kluba) 40-330
23Devičenska Olga270123Galda tenisa klubs "Laura" 5252-8244
24Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 4101-299
25Lobonosova Tatjana140127RER sporta klubs 531 79110
26Rēdere Biruta151224GTK Gulbene 415-260
27Janševica Vera180630Sporta klubs "Barons" 4298 2300
28Nedeļkina Gitūze271127Valmieras galda tenisa klubs 4150-16134
29Kudrjavceva Vilhelmīne041126Rīgas rajons (bez kluba) 40-30
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Kartuzova Olga 1 : 0Eriksone Vera
Kartuzova Olga 1 : 0Pole Maija
Kartuzova Olga 1 : 0Briška Zenta
Kartuzova Olga 1 : 0Rubene Aina
 1Kartuzova Olga 1 : 0Svetlana Kirillova
 1Kartuzova Olga 1 : 0Gāga Baiba
 1Eriksone Vera 1 : 0Pole Maija
 1Eriksone Vera 1 : 0Briška Zenta
 1Eriksone Vera 1 : 0Rubene Aina
-6Eriksone Vera 0 : 1Svetlana Kirillova 7
-9Eriksone Vera 0 : 1Gāga Baiba 10
 6Pole Maija 1 : 0Briška Zenta-5
 6Pole Maija 1 : 0Rubene Aina-5
-3Pole Maija 0 : 1Štamere Dace 4
 6Pole Maija 1 : 0Balode Lidija-5
-9Briška Zenta 0 : 1Rubene Aina 10
-2Briška Zenta 0 : 1Štamere Dace 3
-2Rubene Aina 0 : 1Štamere Dace 3
 10Rubene Aina 1 : 0Balode Lidija-9
 6Svetlana Kirillova 1 : 0Gāga Baiba-5
 3Svetlana Kirillova 1 : 0Štamere Dace-2
 1Svetlana Kirillova 1 : 0Balode Lidija
 4Gāga Baiba 1 : 0Štamere Dace-3
 1Gāga Baiba 1 : 0Balode Lidija
 3Štamere Dace 1 : 0Balode Lidija-2
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Bulaha Ludmila
 1Kalniņa Lidija 1 : 0Birzniece Austra
Kalniņa Lidija 1 : 0Puriņa Biruta
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Kraukle Mudīte-1
 2Kalniņa Lidija 1 : 0Ansveriņa Ārija-1
 5Bulaha Ludmila 1 : 0Birzniece Austra-4
 4Bulaha Ludmila 1 : 0Puriņa Biruta-3
 15Bulaha Ludmila 1 : 0Kraukle Mudīte-12
-5Bulaha Ludmila 0 : 1Ansveriņa Ārija 6
 8Birzniece Austra 1 : 0Puriņa Biruta-7
 8Birzniece Austra 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-7
 8Birzniece Austra 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-7
-8Puriņa Biruta 0 : 1Gaļina (Agafija) Buša 9
 10Puriņa Biruta 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-9
 8Kraukle Mudīte 1 : 0Ansveriņa Ārija-7
 3Kraukle Mudīte 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 3Kraukle Mudīte 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-2
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-2
 9Gaļina (Agafija) Buša 1 : 0(Svitiņa) Brigita Foršū-8
-9Balode Ruta 0 : 1Petuško Emīlija 10
 8Balode Ruta 1 : 0Kalniņa Astrīda-7
 8Balode Ruta 1 : 0Riekstiņa Vizma-7
 8Balode Ruta 1 : 0Bungše Aleksandra-7
 9Petuško Emīlija 1 : 0Kalniņa Astrīda-8
 9Petuško Emīlija 1 : 0Riekstiņa Vizma-8
 9Petuško Emīlija 1 : 0Bungše Aleksandra-8
 10Kalniņa Astrīda 1 : 0Riekstiņa Vizma-9
 10Kalniņa Astrīda 1 : 0Bungše Aleksandra-9
 10Riekstiņa Vizma 1 : 0Bungše Aleksandra-9
 5Devičenska Olga 1 : 0Jordāne Laimdota-4
-16Devičenska Olga 0 : 1Lobonosova Tatjana 21
 4Devičenska Olga 1 : 0Rēdere Biruta-3
-7Devičenska Olga 0 : 1Janševica Vera 8
 6Devičenska Olga 1 : 0Nedeļkina Gitūze-5
-11Jordāne Laimdota 0 : 1Lobonosova Tatjana 13
 7Jordāne Laimdota 1 : 0Rēdere Biruta-6
 6Jordāne Laimdota 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5
 9Lobonosova Tatjana 1 : 0Rēdere Biruta-8
 21Lobonosova Tatjana 1 : 0Janševica Vera-16
 15Lobonosova Tatjana 1 : 0Nedeļkina Gitūze-12
-9Rēdere Biruta 0 : 1Kudrjavceva Vilhelmīne 10
 6Janševica Vera 1 : 0Nedeļkina Gitūze-5
 4Janševica Vera 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-3
 6Nedeļkina Gitūze 1 : 0Kudrjavceva Vilhelmīne-5