2019. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas pils. Ziemeļu rajona atklātais turnīrs 10.11.2002 0.50 47
Latvijas 2015./2016.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības, IV kārta (zēni 2001-2003 dz.g.) 20.02.2016 0.50 76

Rīgas pils. Ziemeļu rajona atklātais turnīrs 2002-11-10 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 8954-1953
2Vītola Linda181282Sporta klubs "Universitātes sports" 8518 4522
3Galsone Ramona300490Rīgas 37.vidusskola 7290-7283
4Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 7119 17136
5Piliksere Dace020283SSO sporta klubs "FloTe" 739 1756
6Sveile Sanita060676RTU sporta klubs 8752-6746
7Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 8530-6524
8Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 7295 4299
9Māliņa Zane271281Limbažu 3.vidusskola 722-139
10Smeltere Maija091179Sporta klubs "Universitātes sports" 717-314
11Bogdanova Baiba200387STSS 7771 22793
12Griņkiva Nataļja231085Rīgas 37.vidusskola 7506 23529
13Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 3199 3202
14Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 399-396
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Inta Iļķena 1 : 0Vītola Linda
 1Inta Iļķena 1 : 0Galsone Ramona
Inta Iļķena 1 : 0Žguna Olga
Inta Iļķena 1 : 0Piliksere Dace
 2Inta Iļķena 1 : 0Sveile Sanita-1
 1Inta Iļķena 1 : 0Baranovska Sandija
-7Inta Iļķena 0 : 1Bogdanova Baiba 9
 1Inta Iļķena 1 : 0Griņkiva Nataļja
 2Vītola Linda 1 : 0Galsone Ramona-1
 2Vītola Linda 1 : 0Žguna Olga-1
 1Vītola Linda 1 : 0Piliksere Dace
-1Vītola Linda 0 : 1Sveile Sanita 2
 5Vītola Linda 1 : 0Baranovska Sandija-4
-1Vītola Linda 0 : 1Bogdanova Baiba 2
-4Vītola Linda 0 : 1Griņkiva Nataļja 5
-7Galsone Ramona 0 : 1Žguna Olga 9
-8Galsone Ramona 0 : 1Piliksere Dace 11
 5Galsone Ramona 1 : 0Žuromska Margarita-4
 2Galsone Ramona 1 : 0Māliņa Zane-1
 2Galsone Ramona 1 : 0Smeltere Maija-1
 4Žguna Olga 1 : 0Piliksere Dace-3
-2Žguna Olga 0 : 1Žuromska Margarita 3
 4Žguna Olga 1 : 0Māliņa Zane-3
 3Žguna Olga 1 : 0Smeltere Maija-2
-1Piliksere Dace 0 : 1Žuromska Margarita 2
 5Piliksere Dace 1 : 0Māliņa Zane-4
 5Piliksere Dace 1 : 0Smeltere Maija-4
 2Sveile Sanita 1 : 0Baranovska Sandija-1
 1Sveile Sanita 1 : 0Žuromska Margarita
 1Sveile Sanita 1 : 0Māliņa Zane
 1Sveile Sanita 1 : 0Smeltere Maija
-4Sveile Sanita 0 : 1Bogdanova Baiba 5
-8Sveile Sanita 0 : 1Griņkiva Nataļja 11
 2Baranovska Sandija 1 : 0Žuromska Margarita-1
 1Baranovska Sandija 1 : 0Māliņa Zane
 1Baranovska Sandija 1 : 0Smeltere Maija
-1Baranovska Sandija 0 : 1Bogdanova Baiba 2
-4Baranovska Sandija 0 : 1Griņkiva Nataļja 5
 2Žuromska Margarita 1 : 0Māliņa Zane-1
 2Žuromska Margarita 1 : 0Smeltere Maija-1
-4Māliņa Zane 0 : 1Smeltere Maija 5
 2Bogdanova Baiba 1 : 0Griņkiva Nataļja-1
 1Bogdanova Baiba 1 : 0Trofimova Tatjana
 1Bogdanova Baiba 1 : 0Jordāne Laimdota
 2Griņkiva Nataļja 1 : 0Trofimova Tatjana-1
 1Griņkiva Nataļja 1 : 0Jordāne Laimdota
 4Trofimova Tatjana 1 : 0Jordāne Laimdota-3