2019. gada 25. augusts
Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas pils. Ziemeļu rajona atklātais turnīrs 11.11.2000 0.50 28
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 1. sabraukums sievietes augstākā līga 25.10.2014 2.00 76
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 2. sabraukums 2.līga 22.11.2014 1.00 21
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums augstākā līga vīrieši 07.02.2015 2.00 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums tautas līga 12.04.2015 1.00 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums 2. līga 12.04.2015 1.00 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums 1. līga 11.04.2015 1.50 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums augstākā līga vīrieši 11.04.2015 2.00 0
2014.-2015.g komandu čempionāts4. sabraukums augstākā līga sievietes 11.04.2015 2.00 0

Rīgas pils. Ziemeļu rajona atklātais turnīrs 2000-11-11 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 41149 31152
2Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 4640 9649
3Eriksone Vera250354Sporta klubs "Dobele" 4590 2592
4Nataļja Griņkiva231085Galda tenisa klubs "LV-22" 4460460
5Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 4381-5376
6Bogdanova Baiba200387STSS 4346 4350
7(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 5251 12263
8Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 5297 8305
9Fiļajeva Jūlija280688Galda tenisa klubs "Laura" 5148 1149
10Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 586-383
11Musļimova Kristīne060488Galda tenisa klubs "LV-22" 35 38
12Māliņa Zane271281Limbažu 3.vidusskola 315-96
13Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 2311 5316
14Trofimova Tatjana021054Galda tenisa klubs "Laura" 2172 2174
15Jordāne Laimdota070527Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 274-470
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Jozepsone Ina 1 : 0Orlova Adrija
 1Jozepsone Ina 1 : 0Eriksone Vera
 1Jozepsone Ina 1 : 0Nataļja Griņkiva
Jozepsone Ina 1 : 0Trofimova Jana
 4Orlova Adrija 1 : 0Eriksone Vera-3
 3Orlova Adrija 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 2Orlova Adrija 1 : 0Trofimova Jana-1
 3Eriksone Vera 1 : 0Nataļja Griņkiva-2
 2Eriksone Vera 1 : 0Trofimova Jana-1
 4Nataļja Griņkiva 1 : 0Trofimova Jana-3
-5Baiba Bogdasarova 0 : 1(Trofimova) Irina Lubgāne 7
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Baranovska Sandija-3
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Fiļajeva Jūlija-2
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Zuja Simona-1
-3(Trofimova) Irina Lubgāne 0 : 1Baranovska Sandija 4
 3(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Fiļajeva Jūlija-2
 3(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Zuja Simona-2
 2(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Musļimova Kristīne-1
 3Baranovska Sandija 1 : 0Fiļajeva Jūlija-2
 2Baranovska Sandija 1 : 0Zuja Simona-1
 2Baranovska Sandija 1 : 0Musļimova Kristīne-1
 4Fiļajeva Jūlija 1 : 0Zuja Simona-3
 3Fiļajeva Jūlija 1 : 0Māliņa Zane-2
 4Zuja Simona 1 : 0Māliņa Zane-3
 5Musļimova Kristīne 1 : 0Māliņa Zane-4
 3Ansveriņa Ārija 1 : 0Trofimova Tatjana-2
 2Ansveriņa Ārija 1 : 0Jordāne Laimdota-1
 4Trofimova Tatjana 1 : 0Jordāne Laimdota-3