2020. gada 6. aprīlis
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. zēni 15.02.2020 0.50 96 297
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. zēni 15.02.2020 0.50 297

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. zēni 2020-02-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Goel Reyansh140109Indija 0
0Ryzhenkov Pavel270809Krievija 0
0Radevkin Danila210806Krievija 0
0Gerakios Georgios 280306England 0
0Cooper Joseph231007England 0
0Iskandarov Shokhrukh311206Uzbekistāna 0
0Marozas Kasparas Faustas230408Lietuva 0
0Milius Matas031105Lietuva 0
0Kaļiņins Kirils010206Liepājas KSS 01010
0Kashko Maksim201207Baltkrievija 0
0Papkou Artsiom050807Baltkrievija 0
0Gunnarsson Eiríkur Logi190805Islande 0
0Goel Raunaq160211Indija 0
0Spivacenco Gabriel221206Moldova 0
0Kašs Mareks290407Laimīte 03131
0Nüüd Erik110907Estonia 0
0Valuckis Kajus 280807Lietuva 0
0Lehtlaan Pert Marten060607Estonia 0
0Toming Jan Kenneth230107Estonia 0
0Ivanov Alexander150908Islande 0
0Zvaigzne Linards091107Liepājas KSS 01818
0Yakimau Ivan200606Baltkrievija 0
0Kraiko Martin300309Estonia 0
0Buļko Roberts010407Liepājas KSS 0124124
0Liaonenkau Artsiom030205Baltkrievija 0
0Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 011031103
0Graudiņš Gustavs110306GTK Aloja 0359359
0Rozhkov Ivan310105Baltkrievija 0
0Jakovļevs Roberts090405Liepājas KSS 08383
0Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 812271227
0Spalis Artūrs080606GTK Namejs 012121212
0Pščiolovski Dominik250706Lietuva 0
0Uzialo Ervinas260807Lietuva 0
0Baltušis Arminas060805Lietuva 0
0Ramanciuškas Jonas080807Lietuva 0
0Hajili Rustam170308Azerbaidžāna 0
0Eylazov Huseyn070107Azerbaidžāna 0
0Trumpauskas Larry031107England 0
0Freibergs Aleksandrs070207Liepājas KSS 07272
0Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 0796796
0Danielius Vilius131006Lietuva 0
0Smiltens Gustavs291107GTK Namejs 6114114
0Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 0919919
0Arora Chitraksh020511Indija 0
0Surgelis Gediminas181106Lietuva 0
0Piatlitski Danil040808Baltkrievija 0
0Rabushka Aliaksei020808Baltkrievija 0
0Prakopyeu Tsimafei260609Baltkrievija 0
0Kryvitski Mikita250609Baltkrievija 0
0Hrytskevich Siarhei230209Baltkrievija 0
0Antonchyk Vadzim040910Baltkrievija 0
0Kurylchyk Ilya300906Baltkrievija 0
0Elvikis Kristupas160905Lietuva 0
0Orrason Dagur180408Islande 0
0Voishnis Hleb191105Baltkrievija 0
0Samsonau Ilya200905Baltkrievija 0
0Saric Leonid230711Moldova 0
0Ababii Bogdan200907Moldova 0
0Stefanowicz Oleg111009Polija 0
0Lesnik Bogdan260807Moldova 000
0Svensson Viktor280605Zviedrija 0
0Werme Edvin110705Zviedrija 0
0Leijon Oliver310106Zviedrija 0
0Lundqvist Simon060705Zviedrija 0
0Savelev Egor130809Krievija 0
0Jónsson Nikulás Dagur020209Islande 0
0Pantsiukhin Yauheni131207Baltkrievija 0
0Matsko Nazar040209Baltkrievija 0
0Gupta Rudraksh020207Indija 0
0Thomassen Felix Bøhler271006Norvēģija 0
0Trevisan Francesco040210Italy 0
0Kolesnikov Petr291007Krievija 0
0Annuk Markus Oliver240205Estonia 0
0Dulaev Artem010210Krievija 0
0Blizniak Aleksandr130306Krievija 0
0Sharma Pratyaksh031108Indija 0
0Zhdanov Vladislav270606Krievija 0
0Abdurasulov Mukhamadaminkhuja110605Uzbekistāna 0
0Petin Mikhail040807Krievija 0
0Zarubin Yaroslav130607Krievija 0
1Gromek Artur231107Polija 0
2Maltizov Andrei140506Estonia 0
3Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
3Frøseth Martin110806Norvēģija 0
5Rustamov Maksud260505Uzbekistāna 0
6Ellis Toby071005England 0
7Flaatten Sebastian250106Norvēģija 0
8Gupta Atherva011008Indija 0
9Boonyaprapa Naphong200105England 0
9Vitorski Daniil280907Baltkrievija 0
9Lam Khai050207Norvēģija 0
9Simon Davide Lorenzo160708Italy 0
13Lopin Arsenii121108Krievija 0
13Gusarevich Aleksandr021206Baltkrievija 0
13Chilicki Dawid280106Polija 0
13Ahmadzada Adil221108Azerbaidžāna 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
17. apakšgrupa
18. apakšgrupa
19. apakšgrupa
20. apakšgrupa
21. apakšgrupa
22. apakšgrupa
23. apakšgrupa
24. apakšgrupa
1.vieta
3.-48.vieta
3.-32. vieta
3. vieta
5.vieta
7.vieta
50.vieta