2020. gada 6. aprīlis
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. meitenes 16.02.2020 0.50 77 183
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. meitenes 16.02.2020 0.50 183

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. meitenes 2020-02-16 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Iurko Galinaxxxx06Moldova 0
0Skjøld-Hinze Fillipa 100105Norvēģija 0
0Merenco Camelia030106Moldova 0
0Ellis Bethany020507England 0
0Dumelow Connie010207England 0
0Huynh Vivian Yen 280305Norvēģija 0
0Likhtarovich Dziyana131207Baltkrievija 0
0Rudokaitė Brigita 010807Lietuva 0
0Abramavičiūtė Eivilė 240107Lietuva 0
0Brynjarsdóttir Agnes200906Islande 0
0Miadzvetskaya Iryna120907Baltkrievija 0
0Karalek Dziyana020407Baltkrievija 0
0Antonenka Kseniya120205Baltkrievija 0
0Drude Irina031106Krievija 0
0Rais Stefania200807Krievija 0
0Humberseth Anastasia 220105Norvēģija 0
0Coker Jasmin100305England 0
0Repin Nicil190505Izraēla 0
0Shavit Ella110206Izraēla 0
0Bobek Weronika240806Polija 0
0Hatsko Elizaveta200303Baltkrievija 0
0Chukichava Sofiya240806Baltkrievija 0
0Vakhliayeva Maryia050906Baltkrievija 0
0Shaibel Mariia030405Ukraina 0
0Postol Anastasiia130204Ukraina 0
0Sibahatulina Polina201105Ukraina 0
0Gridina Svetlana120406Baltkrievija 0
0Shchutskaya Darya090705Baltkrievija 0
0Ibodullaeva Sogdiana091006Uzbekistāna 0
0Sharipova Shakhrizoda190606Uzbekistāna 0
0Safonova Ekaterina191207Krievija 0
0Davidov Elinor120207Izraēla 0
0Tilkin Romi180707Izraēla 0
0Shot Liel070707Izraēla 0
0Haroon Shirel060407Izraēla 0
0Vernon Lucy230904England 0
0Meļķe Rēzija180503Dartija 0697697
0Green Anna170806England 0
0Zalivaka Darya220704Baltkrievija 0
0Taustukha Katsiaryna220904Baltkrievija 0
0Grigorjeva Anastasija070503Salaspils GTK 08484
0Grigaitė Karolina310804Lietuva 0
0Kiaramian Aryna010905Baltkrievija 0
0Šišanovaitė Gerda010104Lietuva 0
0Bragina Ksenija200603Estonia 0
0Nicytė Amelija080204Lietuva 0
0Abdukhalilova Sayyorakhon030203Uzbekistāna 0
0Strodomskytė Gabrielė300903Lietuva 0
0Rimkevičiūtė Simona260505Lietuva 0
0Kuznecova Karolina170503Lietuva 0
0Kibelko Sanija290602Liepājas KSS 0682682
0Bogdanoviča Līva050704Dartija 0277277
0Šastakoviča Ance180603Dartija 0425425
0Makhmudova Robiya280609Uzbekistāna 0
0Tojiokhunova Nasibakhon100805Uzbekistāna 0
0Lasitsa Tatsiana090805Baltkrievija 0
0Sakun Lizaveta100203Baltkrievija 0
0Myklebust Anja 090405Norvēģija 0
0Kniazeva Eva230804Baltkrievija 0
0Dicken Helena100504England 0
0Mixa Kristínardóttir Sól 240106Islande 0
0Morkūnaitė Smiltė 260508Lietuva 0
0Tarakan Ekaterina130806Baltkrievija 0
0Tsimashkova Lizaveta050407Baltkrievija 0
0Mixa Kristínardóttir Alexía240106Islande 0
0Magnúsdóttir Berglind Anna140206Islande 0
0Kamolova Mohiruy291002Uzbekistāna 0
0Laimiņa Keita240803Liepājas KSS 03939
0Green Erin061004England 0
1Gupta Kaashvi070306Indija 0
2Sizova Anastasia010305Krievija 0
3Musajeva Sabina260603RBJSS Rīdzene 015581558 10
3Mikalauskytė Marija040605Lietuva 0
5Jagnenkova Alina190402Estonia 0
6Guptaa Akkshita060903Indija 0
7Brinza Natalina030503Moldova 0
8Caraulnaia Vladaxxxx02Moldova 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
.8 apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1.vieta
5.vieta
7.vieta