2020. gada 3. aprīlis
Daira, Dairis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. meitenes 15.02.2020 0.50 87 257
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. meitenes 15.02.2020 0.50 257

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2005.-2007.g. dz. meitenes 2020-02-15 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Gupta Kaashvi070306Indija 0
2Sizova Anastasia010305Krievija 0
3Tojiokhunova Nasibakhon100805Uzbekistāna 0
3Nurmatova Marziyya120708Azerbaidžāna 0
5Tsimashkova Lizaveta050407Baltkrievija 0
5Jovaišaite Skaiva010605Lietuva 0
7Merenco Camelia030106Moldova 0
7Reshetina Elizaveta030308Krievija 0
9Dovydaitytė Goda130305Lietuva 0
9Ibodullaeva Sogdiana091006Uzbekistāna 0
9Likhtarovich Dziyana131207Baltkrievija 0
9Gridina Svetlana120406Baltkrievija 0
13Tarakan Ekaterina130806Baltkrievija 0
13Kiaramian Aryna010905Baltkrievija 0
13Antonenka Kseniya120205Baltkrievija 0
13Shaibel Mariia030405Ukraina 0
17Drude Irina031106Krievija 0
17Prudnikava Varvara290408Baltkrievija 0
17Lasitsa Tatsiana090805Baltkrievija 0
17Mikalauskytė Marija040605Lietuva 0
17Green Anna170806England 0
17Shchutskaya Darya090705Baltkrievija 0
17Aslanova Arzu150808Azerbaidžāna 0
17Asgarova Aylin221208Azerbaidžāna 0
25Beliasava Sofiya260408Baltkrievija 0
25Karalek Dziyana020407Baltkrievija 0
25Abramavičiūtė Eivilė 240107Lietuva 0
25Sharipova Shakhrizoda190606Uzbekistāna 0
25Huynh Vivian Yen 280305Norvēģija 0
25Ellis Bethany020507England 0
25Sibahatulina Polina201105Ukraina 0
25Humberseth Anastasia 220105Norvēģija 0
33Rais Stefania200807Krievija 0
33Dumelow Connie010207England 0
33Chukichava Sofiya240806Baltkrievija 0
33Ahuja Aarna Gauhar131110Indija 0
33Skjøld-Hinze Fillipa 100105Norvēģija 0
33Shulha Tatsiana200809Baltkrievija 0
33Davidov Elinor120207Izraēla 0
33Haroon Shirel060407Izraēla 0
33Yelsukova Ulyana020705Baltkrievija 0
33Myklebust Anja 090405Norvēģija 0
33Laduse Linda031105Rēzeknes BJSS 0309309
33Zaderņuka Viktorija200705GTK Namejs 05858
33Jurevičiūtė Brilita240807Lietuva 0
33Vakhliayeva Maryia050906Baltkrievija 0
33Blizniak Ekaterina201008Krievija 0
33Bobek Weronika240806Polija 0
49Miadzvetskaya Iryna120907Baltkrievija 0
50Cicuttini Cecilia161208Italy 0
51Kapylova Aliaksandra290806Baltkrievija 0
51Liniņa Franciska160308Preiļu BJSS 0343343
51Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 0631631
51Vīnerte Adele Annija071106RBJSS Rīdzene 0269269
51Pliuškytė Ieva240307Lietuva 0
51Rymarchyk Milana301208Baltkrievija 0
51Iurko Galinaxxxx06Moldova 0
51Lesinscaia Ina031209Moldova 0
51Tap Maia260511Moldova 0
51Tabarcea Camelia040708Moldova 0
51Kolas Katsiaryna200607Baltkrievija 0
51Afanasjeva Nellija031206Preiļu BJSS 0300300
51Salei Darya080509Baltkrievija 0
51Panas Nadzeya080409Baltkrievija 0
51Snapko Yaraslava301108Baltkrievija 0
51Gaidukevič Gabriela211106Lietuva 0
51Makhmudova Robiya280609Uzbekistāna 0
51Mixa Kristínardóttir Alexía240106Islande 0
51Cravcenco Valeria250810Moldova 0
51Mixa Kristínardóttir Sól 240106Islande 0
51Tumanavičiūtė Marija010405Lietuva 0
51Rudokaitė Brigita 010807Lietuva 0
51Coker Naomi 071008England 0
51Kapylova Sofya040608Baltkrievija 0
51Brynjarsdóttir Agnes200906Islande 0
51Sobol Daria100508Krievija 0
51Repin Nicil190505Izraēla 0
51Shavit Ella110206Izraēla 0
51Zhidkova Polina080710Krievija 0
51Rozhkova Polina091008Krievija 0
51Safonova Ekaterina191207Krievija 0
51Akhaeva Kseniia060211Krievija 0
51Minurri Sofia180308Italy 0
51Magnúsdóttir Berglind Anna140206Islande 0
51Tilkin Romi180707Izraēla 0
51Shot Liel070707Izraēla 0
51Coker Jasmin100305England 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
17. apakšgrupa
18. apakšgrupa
19. apakšgrupa
20. apakšgrupa
21. apakšgrupa
22. apakšgrupa
23. apakšgrupa
24. apakšgrupa
1.vieta
3.-48. vieta
3.-32. vieta
3. vieta
49.vieta.