2020. gada 6. aprīlis
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. zēni 16.02.2020 0.50 86 215
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. zēni 16.02.2020 0.50 215

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2002.-2004.g. dz. zēni 2020-02-16 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Vasiļjevs Deniss170303Rēzeknes BJSS 616781678
0Kolesnikov Dmitriy121103Krievija 0
0Rimkevičius Titas 250404Lietuva 0
0Fianiuk Yury060503Baltkrievija 0
0Yakimau Ivan200606Baltkrievija 0
0Trumpauskas Larry031107England 0
0Veselis Jonas130206Lietuva 0
0Liutkus Kevinas160507Lietuva 0
0Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 0796796
0Norgėla Tomas060905Lietuva 0
0Zaveckis Jokūbas220104Lietuva 0
0Radevkin Danila210806Krievija 0
0Spalis Artūrs080606GTK Namejs 012121212
0Cooper Sam201204England 0
0Gerakios Georgios 280306England 0
0Cooper Joseph231007England 0
0Egamberganov Egambergan080403Uzbekistāna 0
0Iskandarov Shokhrukh311206Uzbekistāna 0
0Opanasenko Miron291002Krievija 0
0Pavlovs Dāvis100602Rēzeknes BJSS 0891891
0Grimberg Ilia140802Krievija 0
0Rozhkov Ivan310105Baltkrievija 0
0Rustamov Maksud260505Uzbekistāna 0
0Petrauskas Dovydas130803Lietuva 0
0Jučinskas Marijus090205Lietuva 0
0Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 0919919
0Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 014251425
0Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 0972972
0Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 0932932
0Graudiņš Gustavs110306GTK Aloja 0359359
0Šišanovas Ignas290307Lietuva 0
0Baltušis Arminas060805Lietuva 0
0Uzialo Ervinas260807Lietuva 0
0Pščiolovski Dominik250706Lietuva 0
0Verameichyk Maksim031104Baltkrievija 0
0Bestayeu Raman040504Baltkrievija 0
0Halauko Matvei260904Baltkrievija 0
0Liaonenkau Artsiom030205Baltkrievija 0
0Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 011031103
0Kolesnikov Petr291007Krievija 0
0Baliuk Tsimafei040204Baltkrievija 0
0Varzari Pavel200404Moldova 0
0Zarubin Yaroslav130607Krievija 0
0Madaminov Yakhyokhon040504Uzbekistāna 0
0Abdurasulov Mukhamadaminkhuja110605Uzbekistāna 0
0Kurylchyk Ilya300906Baltkrievija 0
0Chyzhonak Kanstsantsin240404Baltkrievija 0
0Gusarevich Aleksandr021206Baltkrievija 0
0Voishnis Hleb191105Baltkrievija 0
0Samsonau Ilya200905Baltkrievija 0
0Lundqvist Elliot 190703Baltkrievija 0
0Svensson Adrian 030603Zviedrija 0
0Lundqvist Simon060705Zviedrija 0
0Leijon Oliver310106Zviedrija 0
0Surgelis Gediminas181106Lietuva 0
0Werme Edvin110705Zviedrija 0
0Svensson Viktor280605Zviedrija 0
0Lesnik Bogdan260807Moldova 0
0Ababii Bogdan200907Moldova 0
0Petin Mikhail040807Krievija 0
0Zhdanov Vladislav270606Krievija 0
0Blizniak Aleksandr130306Krievija 0
0Ellis Toby071005England 0
0Šredersas Orintas 260703Lietuva 0
0Gromek Artur231107Polija 0
0Valuckis Kajus 280807Lietuva 0
0Fedosejevs Gustavs 170203RBJSS Rīdzene 566
0Gunnarsson Eiríkur Logi190805Islande 0
0Spivacenco Gabriel221206Moldova 0
0Gupta Rudraksh020207Indija 0
0Papkou Artsiom050807Baltkrievija 0
0Goel Shivam081202Indija 0
0Kashko Maksim201207Baltkrievija 0
0Thomassen Felix Bøhler271006Norvēģija 0
0Flaatten Sebastian250106Norvēģija 0
0Chilicki Dawid280106Polija 0
1Lewandowski Patryk280703Polija 0
2Bielecki Patryk061204Polija 0
3Kogans Daniels060803Bez kluba 019121912
3Rakhimberganov Jamshid010702Uzbekistāna 0
5Daukontas Irmantas010103Lietuva 0
6Boonyaprapa Naphong200105England 0
7Rutkowski Mateusz100904Polija 0
8Frøseth Martin110806Norvēģija 0
9Lam Khai050207Norvēģija 0
9Vitorski Daniil280907Baltkrievija 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1.vieta
5.vieta
7.vieta