2020. gada 6. aprīlis
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunāki zēni 14.02.2020 0.50 59 197
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunāki zēni 14.02.2020 0.50 197

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunāki zēni 2020-02-14 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Sviķis Ričards051108GTK Namejs 088
0Senatov Gleb080708Baltkrievija 0
0Jakovļevs Kārlis200608Liepājas KSS 000
0Terentjevs Kirils300609GTK Namejs 0168168
0Žvirzdinas Vilius250608Lietuva 0
0Jasiūnas Kostas021009Lietuva 0
0Muzičuks Maksims 090808Laimīte 088
0Pashkouski Yahor040608Baltkrievija 0
0Rozenfeld David300708Estonia 0
0Türk Henri260411Estonia 0
0Anspoks Renāts250610Bauskas BJSS 011
0Skrickis Ļevs060308Bez kluba 088
0Hermanis Eduards140409RBJSS Rīdzene 044
0Gnižinskas Kernius170608Lietuva 0
0Jónsson Nikulás Dagur020209Islande 0
0Jančiauskas Vytautas011009Lietuva 0
0Gudaitis Emilis010510Lietuva 0
0Valiukas Kristupas100908Lietuva 0
0Bhats Amīrs071108Liepājas KSS 055
0Kivlenieks Kristiāns140408Preiļu BJSS 0111111
0Saric Leonid230711Moldova 0
0Kryvitski Mikita250609Baltkrievija 0
0Antonchyk Vadzim040910Baltkrievija 0
0Saparis Arnas050508Lietuva 0
0Pandarauskas Mantas230909Lietuva 0
1Ahmadzada Adil221108Azerbaidžāna 0
2Gupta Atherva011008Indija 0
3Lopin Arsenii121108Krievija 0
3Eylazov Huseyn070107Azerbaidžāna 0
5Simon Davide Lorenzo160708Italy 0
6Hajili Rustam170308Azerbaidžāna 0
7Trevisan Francesco040210Italy 0
8Sharma Pratyaksh031108Indija 0
9Dulaev Artem010210Krievija 0
10Petrasheuski Aliaksandr250309Baltkrievija 0
11Rabushka Aliaksei020808Baltkrievija 0
12Ryzhenkov Pavel270809Krievija 0
13Arora Chitraksh020511Indija 0
14Prakopyeu Tsimafei260609Baltkrievija 0
15Matsko Nazar040209Baltkrievija 0
16Kraiko Martin300309Estonia 0
17Sushkevich Tsimur120208Baltkrievija 0
18Savelev Egor130809Krievija 0
19Piatlitski Danil040808Baltkrievija 0
20Ivanov Alexander150908Islande 0
21Marozas Kasparas Faustas230408Lietuva 0
22Kapayev Kiryl031109Baltkrievija 0
23Krainik Mikalai241108Baltkrievija 0
24Asu Sebastian010310Estonia 0
25Khruliou Ivan140208Baltkrievija 0
26Einla Stefan240709Estonia 0
27Hrytskevich Siarhei230209Baltkrievija 0
28Orrason Dagur180408Islande 0
29Goel Reyansh140109Indija 0
30Bondar Tsimafei 100910Baltkrievija 0
31Goel Raunaq160211Indija 0
32Stefanowicz Oleg111009Polija 0
33Koptelkov Artur060508Estonia 0
34Arpo Ert221008Estonia 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
.3 apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
.8 apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
34.vieta