2020. gada 6. aprīlis
Dzinta, Filips, Vīlips, Zinta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts, 2019./2020.gadu sezona, 3. posms, sieviešu augstākā līga 12.01.2020 2.00 31 0
LR komandu čempionāts, 2019./2020.gadu sezona, 3. posms, sieviešu augstākā līga 12.01.2020 2.00 0

LR komandu čempionāts, 2019./2020.gadu sezona, 3. posms, sieviešu augstākā līga 2020-01-12 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Eriksone Vera250354Avotiņi Saldus novada pašvaldība2853853
0Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS RTU61338 71345
0Lauva Laine131101Kuldīgas SS Kuldīgas NSS42-20
0Berežkova Kristīne240100Salaspils GTK Salaspils GTK1135-1134
0Jagnenkova Alina190402Estonia Salaspils GTK0
0Vīnerte Adele Annija071106RBJSS Rīdzene Latvijas "Universitātes Sports"3260 17277
0Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS SC Mēmele / Dartija7541 70611
0Ivanova Liza220573GTK Namejs Saldus novada pašvaldība2681 60741
0Stankevičiūtė Medeinė040207Lietuva Flo-Te - Cēsis0
0Melaikaitė Augustė250702Lietuva Flo-Te - Cēsis0
0Zaderņuka Viktorija200705GTK Namejs GTK Namejs - LAT BLR771-665
0Shushkova Anna250501Baltkrievija Jēkabpils SC0
0Brazouskaya Maria090108Baltkrievija GTK Namejs - LAT BLR0
0Chekavaya Tatsiana281201Baltkrievija RTU0
0Baltute Ilva120797Salaspils GTK Salaspils GTK3946 12958
0Musajeva Sabina260603RBJSS Rīdzene Latvijas "Universitātes Sports"71547 111558
0Šastakoviča Ance180603Dartija SC Mēmele / Dartija7377 6383
0Homiča Aldona100970Jēkabpils SC Jēkabpils SC11320 21322
0Jozepsone Ina051169Jēkabpils SC Jēkabpils SC51639 21641
0Judina Margarita190778Jēkabpils SC Jēkabpils SC51354-141340
0Kartuzova Olga250162Latvijas US Latvijas "Universitātes Sports"21516 101526
0Ročāne Daina090763FloTe Flo-Te - Cēsis71116-41112
0Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība Saldus novada pašvaldība61120 381158
0Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala Saldus novada pašvaldība9821-5816
0Vīnerte Antra040285Latvijas US Latvijas "Universitātes Sports"61506 261532
0Bogdanova Baiba200387Salaspils GTK Salaspils GTK61750 141764
0Lepse Ieva151093Kuldīgas SS Kuldīgas NSS71312-371275
0Majorova Viktorija120297RTU RTU91550-51545
0Poriņa Viktorija121203Kuldīgas SS Kuldīgas NSS61032 631095
0Meļķe Rēzija180503Dartija SC Mēmele / Dartija7692-2690
0Fralova Anastasiya270407Baltkrievija GTK Namejs - LAT BLR0

Riņķi

1.-9.vieta