2020. gada 3. aprīlis
Daira, Dairis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 1.kārta 19.01.2020 0.50 49 222
Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 1.kārta 19.01.2020 0.50 222

Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 1.kārta 2020-01-19 16:38:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Spāģis Eduards201200RTU 101791 41795 20
2Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 91325 221347 15
3Kapellers Uldis301275Bez kluba 91524 141538 10
4Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 91687-141673 8
5Mineikis Ramuns140573Bez kluba 91442 31445 6
6Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 91193 131206 5
7Gribusts Renārs110277GTK Namejs 9993 131006 4
8Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 91224-91215 3
9Judina Margarita190778Jēkabpils SC 013401340
10Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 91336 41340
11Čugunovs Sergejs230556GTK Namejs 91248 11249
12Dobriško Uldis251255GTK "Jelgava" 91052-11051
13Jēkabsons Gunārs071140Bez kluba 10860 3863
14Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 9816816
15Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 91098 21100
16Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 9931-6925
17Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 9720 17737
18Šikovs Sergejs110261Avotiņi 10855-1854
19Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 9712 8720
20Karelis Nauris110370GTK "Jelgava" 9646 1647
21Bukains Sergejs280665GTK Namejs 9696 3699
22Pavāre Laura250687Laimīte 9827827
23Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 9482 15497
24Borisovs Sergejs250768Bez kluba 10640-5635
25Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 9694 5699
26Jeršovs Vasilijs220167Bez kluba 9463 12475
27Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 9597 4601
28Melbergs Uldis200255GTK Hercogs 9610-8602
29Laimiņa Keita240803Liepājas KSS 925 1439
30Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 9449 12461
31Pavlovs Pāvels111046GTK "Jelgava" 9489-7482
32Štamere Dace080654Bez kluba 9481-10471
33Bušs Andris161174Skrundas novada pašvaldība 9569 4573
34Sapuns Igors100279Bez kluba 991 16107
35Viliņš Raivo280984Skrundas novada pašvaldība 9202 10212
36Dudkins Aleksandrs121164Bez kluba 9194-1193
37Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 9168 10178
38Korzans Jurijs160265Bez kluba 1076 278
39Smiltens Gustavs291107GTK Namejs 9106-799
40Šīmane Indra211264Nīcas novada attīstības biedrība 95858
41Auziņš Matīss (Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 9139 1140
42Bučkovskis Aigars031202Bez kluba 96 28
43Silarājs Gustavs290107Bez kluba 96 1420
44Kolosko Jānis300397Bez kluba 900
45Šperlings Gatis270781Bez kluba 90 1010
46Lozickis Jevgeņijs100753Bez kluba 90 1010
47Vrubļevskis Aivars011182Bez kluba 900
48Sāvičs Ints110263Avotiņi 10408 4412
49Morozovs Pāvels101255GTK "Jelgava" 600

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Fināls 1.-16. vieta
Par 3. vietu
Par 5. vietu
Par 7. vietu
Par 9. vietu
Par 11. vietu
Par 13. vietu
Par 15. vietu
Par 17.-32. vietu
Par 19. vietu
Par 21. vietu
Par 23. vietu
Par 25. vietu
Par 27. vietu
Par 29. vietu
Par 31. vietu
Par 33.-48. vietu
Par 35. vietu
Par 37. vietu
Par 39 vietu
Par 41. vietu
Par 43. vietu
Par 45. vietu
Par 47. vietu