2020. gada 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 08.02.2020 1.00 66 168
LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 08.02.2020 1.00 168

LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 2020-02-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 4987-24963
0Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 51380-181362
0Svīķis Jānis020192GTK Aloja 417711771
0Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 81171 181189
0Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 51206-211185
0Visockis Roberts011191FloTe 4683 1684
0Šutka Aleksandrs101292Bauskas BJSS 41527 51532
0Neilands Andris120576GTK Gulbene 5785-1784
0Dulbergs Guntis050887SK "Lagūna" 7654 47701
0Limanis Kristaps060690Līvānu dome 5197 49246
0Golubovs Artis080761GTK Aloja 4635 5640
0Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 71044-91035
0Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 41012-24988
0Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 51347-91338
0Koris Agris100762GTK Gulbene 5455 4459
0Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 71282 31285
0Vovks Maksims071087Latvijas US 41007-61001
0Kasparāns Reinis290790Salaspils GTK 418161816
0Balodis Aivars090553GTK Aloja 4512-7505
0Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 71249-231226
0Iļjins Oļegs171266SK "Lagūna" 5245 45290
0Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 51341 81349
0Grauze Ivo060668FloTe 5366-13353
0Griezne Edvīns180864SSB Jūrmala 41266-221244
0Limans Voldemārs290450Līvānu dome 5720-40680
0Rubenis Aigars271267GTK Aloja 41057-121045
0Svīķis Ervins031260GTK Aloja 51247-21245
0Prilužnijs Valdis030559SK "Lagūna" 4537 22559
0Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 4737-1736
0Ķuda Māris120783GTK Namejs 418091809
0Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 8889 31920
0Jučmanis Andris090173GTK Namejs 4574-7567
0Žvīgurs Aigars081165GTK Gulbene 5791 9800
0Neimanis Uldis201278SC Mēmele 5862-14848
0Anševics Mārtiņš110990Bez kluba 5468 24492
0Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 4603 4607
0Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 5732-22710
0Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 5847 6853
0Graudiņš Gustavs110306GTK Aloja 5373-14359
0Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 81093 101103
0Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 41510 31513
0Pavlovs Dāvis100602Rēzeknes BJSS 7837 54891
0Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 5788 8796
0Laduss Vladimirs200275Bez kluba 5319 33352
0Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 4573-8565
0Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 5664-19645
0Gargurnis Andris 271074GTK Gulbene 5224 25249
0Gargurnis Andris(jun)260702GTK Gulbene 58-17
0Gribusts Renārs110277GTK Namejs 710061006
0Zelčs Gustavs030802Laimīte 5667 16683
0Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 51212 151227
0Pavārs Guntars 020175Laimīte 4641-14627
0Gedroics Vjačeslavs110394V.G.ALEF 81251-31248
0Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 4946-2944
0Mera Rolands170694Salaspils GTK 51393 81401
0Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 8879 53932
0Iļjins Staņislavs110700Rēzeknes BJSS 4630 4634
0Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 8965 7972
0Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 5466 21487
0Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 51419 61425
0Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 4917 2919
0Rubīns Andris191147Latvijas US 5692-18674
0Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 4487487
0Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 41345 81353
0Meisters Ingus250982SK "Lagūna" 5453 22475
0Mednis Aivars270771GTK Gulbene 520-119

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā