2019. gada 19. augusts
Imanta, Melānija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 1+ 06.05.2019 0.50 48 128
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 1+ 06.05.2019 0.50 128

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 1+ 2019-05-06 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzovs Oļegs090587Latvijas US 52205 112216 20
2Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 52302-32299 15
3Reinholds Dainis220290Salaspils GTK 52029 22031 10
4Kogans Daniels060803Saldus novada pašvaldība 51773 71780 8
5Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 51756 131769 6
6Eihmans Gints141090Salaspils GTK 51847-71840 5
7Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 51571 71578 4
8Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 51750-21748 3
9Jozepsone Ina051169Jēkabpils SC 015951595
10Plikgalvis Uģis211260Bez kluba 51325 91334
11Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 51330 81338
12Krivods Guntis070765Avotiņi 51140-41136
13Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 51240 31243
14Tuls Rolands290767GTK Namejs 51133 61139
15Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 51197-21195
16Maskaļonoks Aleksandrs071195Salaspils GTK 51738-71731
17Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 6829 21850
18Vovks Maksims071087Latvijas US 6965 10975
19Tabors Kaspars201182Avotiņi 61056-11055
20Nartov Alexandr201065Bez kluba 6923 9932
21Judina Margarita190778Jēkabpils SC 012001200
22Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 61004 51009
23Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 6917 15932
24Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 61075-171058
25Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 61005 21007
26Rubīns Andris191147Latvijas US 6696 21717
27Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 6811 10821
28Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 6966-15951
29Terentjevs Jevgēnijs280277GTK Namejs 6784 5789
30Naglis Jānis220455Tukuma GTK 6679 2681
31Vēja Ieva051070SSB Jūrmala 011251125
32Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 6829-8821
33Liepiņš Andis090566GTK Namejs 5778 7785
34Vēveris Agris080765Tukuma GTK 5428 26454
35Skuja Mintauts080161Bez kluba 5695-2693
36Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 5774-11763
37Dziemids Artis160673Skrundas novada pašvaldība 5636 2638
38Pavārs Guntars 020175Laimīte 5555 8563
39Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0860860
40Volkovs Aivars250865EXPLO 5541-4537
41Badejevs Valērijs010169GTK Namejs 5779 5784
42Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 5425 8433
43Kauliņš Ilmārs131274GTK Aloja 5534 3537
44Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 5376 6382
45Bušs Andris161174Skrundas novada pašvaldība 5599 9608
46Kārkliņš Jānis101255FloTe 5626-13613
47Rožukalns Juris210775Skrundas novada pašvaldība 5224-3221
48Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 5713-22691

Riņķi

1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta