2019. gada 21. augusts
Janīna, Linda
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2001-2003.g.dz. 17.02.2019 0.50 50 139
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2001-2003.g.dz. 17.02.2019 0.50 139

Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2001-2003.g.dz. 2019-02-17 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ščiglaite Kornelija120401Lietuva 0
2Musajeva Sabina260603Rīgas 3. BJSS 013931393 15
3Sizova Anastasia010305Krievija 0
3Miashchanskaya Ulyana050106Baltkrievija 0
5Pentiuk Olena080104Ukraina 0
6Padrazhanets Karyna311202Baltkrievija 0
7Skuratovich Viktoryia140501Baltkrievija 0
7Varabyova Veranika040106Baltkrievija 0
9Jagnenkova Alina190402Estonia 0
10Lutfulina Rumiya060102Uzbekistāna 0
11Kamolova Mohiruy291002Uzbekistāna 0
12Kiaramian Aryna010905Baltkrievija 0
13Garayeva Nazakat231101Azerbaidžāna 0
13Maroz Karyna010504Baltkrievija 0
13Grigorjan Karina220102Estonia 0
13Drude Irina031106Krievija 0
17Burak Katsiaryna130104Baltkrievija 0
18Abdulhamidova Laman101104Azerbaidžāna 0
19Zavarzina Julija120103Lietuva 0
19Kuznecova Karolina170503Lietuva 0
21Antonenko Kseniya120205Baltkrievija 0
21Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS 012381238
21Vernon Lucy230904England 0
21Green Erin061004Anglija 0
25Mikayilova Zemfira121104Azerbaidžāna 0
25Cardew Harriet230204Islande 0
25Huynh Vivian Yen 280305Norvēģija 0
25Dicken Helena100504Anglija 0
25Humberseth Anastasia 220105Norvēģija 0
25Strodomskytė Gabrielė300903Lietuva 0
25Aboznaya Alina260204Baltkrievija 0
25Pučkovska Aurika 280801GTK Namejs 0533533
33Meļķe Rēzija180503Dartija 0659659
34Panina Veronika070404Krievija 0
35Brynjarsdóttir Agnes200906Norvēģija 0
36Suchkevich Lizaveta140605Baltkrievija 0
37Prahliadava Viktoriya190805Baltkrievija 0
38Kibelko Sanija290602Liepājas KSS 6655 1656
39Green Anna170806Anglija 0
39Magnúsdóttir Berglind Anna140206Islande 0
41Naumova Valērija111002Jēkabpils SS 6555 2557
42Hilduberg Djurhuus Sólja 170703Faroe Islands 0
43Dudkina Lučija010101Liepājas KSS 5251 1252
43Mixa Kristínardóttir Sól 240106Islande 0
45Laimiņa Keita240803Liepājas KSS 68 614
45Mixa Kristínardóttir Alexía240106Islande 0
45Stralkouskaya Anastasiya051204Baltkrievija 0
45Wongwai Anja 040804Faroe Islands 0
49Grigorjeva Anastasija070503Salaspils GTK 574-569
50Grigaitė Karolina310804Lietuva 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14 apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1. vieta
5. vieta
9. vieta
17. vieta
33. vieta
35. vieta
37. vieta
41. vieta
49. vieta