2019. gada 21. augusts
Janīna, Linda
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, zēni 2001-2003.g.dz. 17.02.2019 0.50 70 240
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, zēni 2001-2003.g.dz. 17.02.2019 0.50 240

Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, zēni 2001-2003.g.dz. 2019-02-17 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Timofeev Nikita 280701Krievija 0
2Lewandowski Patryk280703Polija 0
3Kogans Daniels060803Bez kluba 014371437 10
3Kolesnikov Dmitriy121103Krievija 0
5Uktamboev Mukhammad051001Uzbekistāna 0
6Boonyaprapa Naphat281101England 0
7Ansari Mahammad Ibrahim 100402Azerbaidžāna 0
7Rutkowski Mateusz100904Polija 0
9Boonyaprapa Naphong200105England 0
10Belakon Viachaslau130304Baltkrievija 0
11Tretyak Nazar271004Ukraina 0
11Rakhimberganov Jamshid010702Uzbekistāna 0
13Vasiļjevs Deniss170303Rēzeknes BJSS 012971297
13Kortchinski Ilia260701Baltkrievija 0
13Chilicki Dawid280106Polija 0
13Green Connor170806England 0
17Oleskevych Yaroslav280305Ukraina 0
18Jankowski Igor251004Polija 0
19Mečionis Vakaris141101Lietuva 0
19Belakon Uladzimir130304Baltkrievija 0
21Opanasenko Miron291002Krievija 0
21Bestayeu Raman040504Baltkrievija 0
21Khartanovich Aliaksei020604Baltkrievija 0
21Nurpulatov Maksud181201Uzbekistāna 0
25Krashynski Yauheni060105Baltkrievija 0
25Vainavičius Lukas280501Lietuva 0
25Frøseth Martin110806Norvēģija 0
25Grua Jesper090104Norvēģija 0
25Paškevičius Renaldas200501Lietuva 0
25Panahov Kanan200404Azerbaidžāna 0
25Mammadov Emin180105Azerbaidžāna 0
25Melnychuk Maksym200605Ukraina 0
33Behunou Hleb150505Baltkrievija 0
34Beknazarov Ismatilla050402Uzbekistāna 0
35Sanjarov Barzu020204Uzbekistāna 0
36Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 011411141
37Petrauskas Dovydas130803Lietuva 0
38Lisovs Maksims260402GTK Namejs 9744 17761
39Spalis Artūrs080606GTK Namejs 0827827
39Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 7884-4880
41Gustys Nojus 070503Lietuva 0
42Pedersen Marius 100804Norvēģija 0
43Mitkevičius Titas170605Lietuva 0
43Seifu Yared 200604Norvēģija 0
45Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 7644-1643
45Rubīns Emīls240502Rīgas 3. BJSS 0351351
45Gerakios Georgios 280306England 0
45Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 6894-7887
49Fetisov Denis070604Krievija 0
50Norbutas Aleksandras050303Lietuva 0
51Norgėla Tomas060905Lietuva 0
51Pavlovs Dāvis100602Rēzeknes BJSS 0360360
53Jensen Ári Fríðason 061204Faroe Islands 0
53Makhmudov Bilol290906Uzbekistāna 0
53Hjaltason Rói Seyer120805Faroe Islands 0
53Heinason Høgni091105Faroe Islands 0
57Zaveckis Jokūbas220104Lietuva 0
57Radevkin Danila210806Krievija 0
57Láadal Heri Lava 230904Faroe Islands 0
57Astravukh Viktar270406Baltkrievija 0
57Andrason Steinar200504Islande 0
57Miniailo Yehor310704Ukraina 0
57Eliasen Tórður Eið 050605Faroe Islands 0
57Meckl Matiss Leo220604Islande 0
65Björnsson Kristófer Júlían291206Norvēģija 0
65Kotukovs Jevgenijs210102V.G.ALEF 000
65Sigurðarson Trausti Freyr160605Islande 0
65Gunnarsson Eiríkur Logi190805Islande 0
65Traustason Birkir Smári220506Islande 0
65Sigmarsson Heiðmar Örn210604Islande 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1. vieta
5. vieta
9. vieta
17. vieta
33. vieta
35. vieta
37. vieta
41. vieta
49. vieta
65. vieta