2019. gada 17. oktobris
Gaits, Karīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2004.g.dz. 16.02.2019 0.50 76 220
Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2004.g.dz. 16.02.2019 0.50 220

Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2019, meitenes 2004.g.dz. 2019-02-16 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pentiuk Olena080104Ukraina 0
2Miashchanskaya Ulyana050106Baltkrievija 0
3Abaravičiūtė Laura220204Lietuva 0
3Sizova Anastasia010305Krievija 0
5Varabyova Veranika040106Baltkrievija 0
6Šišanovaitė Gerda010104Lietuva 0
7Maroz Karyna010504Baltkrievija 0
7Green Erin061004Anglija 0
9Dovydaitytė Goda130305Lietuva 0
10Burak Katsiaryna130104Baltkrievija 0
11Ponko Olha271007Ukraina 0
11Karalek Dziyana020407Baltkrievija 0
13Dadashova Mehriban270107Azerbaidžāna 0
13Abdulhamidova Laman101104Azerbaidžāna 0
13Rais Stefania200807Krievija 0
13Stankevičiūtė Medeinė040207Lietuva 0
17Tsimashkova Lizaveta050407Baltkrievija 0
18Bogdanowicz Natalia100107Polija 0
19Prahliadava Viktoriya190805Baltkrievija 0
19Rimkevičiūtė Simona260505Lietuva 0
21Vernon Lucy230904England 0
21Panina Veronika070404Krievija 0
21Prudnikava Varvara290408Baltkrievija 0
21Likhtarovich Dziyana131207Baltkrievija 0
25Lasitsa Tatsiana090805Baltkrievija 0
25Coker Jasmin100305England 0
25Afanasjeva Nellija031206Preiļu BJSS 0251251
25Kapylova Sofya040608Baltkrievija 0
25Dicken Helena100504Anglija 0
25Kiaramian Aryna010905Baltkrievija 0
25Huynh Vivian Yen 280305Norvēģija 0
25Antonenko Kseniya120205Baltkrievija 0
33Mikayilova Zemfira121104Azerbaidžāna 0
34Jovaišaite Skaiva010605Lietuva 0
35Aboznaya Alina260204Baltkrievija 0
35Green Anna170806Anglija 0
37Beliasava Sofiya260408Baltkrievija 0
37Yafremava Katsiaryna310505Baltkrievija 0
37Drude Irina031106Krievija 0
37Adamonytė Viltautė 171207Lietuva 0
41Stralkouskaya Anastasiya051204Baltkrievija 0
41Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 4243 3246
41Olimkhujaeva Zaynab050307Uzbekistāna 0
41Bakanovaitė Andrėja061205Lietuva 0
41Makhmudova Robiya280609Uzbekistāna 0
41Grincevičiūtė Ugnė011206Lietuva 0
41Aslanova Arzu150808Azerbaidžāna 0
41Kniazeva Eva230804Baltkrievija 0
49Nurmatova Marziyya120708Azerbaidžāna 0
50Miadzvetskaya Iryna120907Baltkrievija 0
51Kastsiukevivh Kseniya160507Baltkrievija 0
52Brynjarsdóttir Agnes200906Islande 0
53Humberseth Anastasia 220105Norvēģija 0
54Mixa Kristínardóttir Sól 240106Islande 0
55Kožemiakinaitė Jorune090407Lietuva 0
55Pedak Marianne051207Estonia 0
57 Juchnaitė Lukrecija290507Lietuva 0
58Yelsukova Ulyana020705Baltkrievija 0
59Laduse Linda031105Rēzeknes BJSS 08686
59Cardew Harriet230204Islande 0
61Mshar Evelina240105Baltkrievija 0
61Misevičiūtė Neringa181007Lietuva 0
61Taustukha Katsiaryna220904Baltkrievija 0
61Suchkevich Lizaveta140605Baltkrievija 0
65Adlytė Deimantė091110Lietuva 0
66Mikelionytė Greta291107Lietuva 0
67Plivča Nika061005Kuldīgas SS 5103-2101
67Wongwai Anja 040804Faroe Islands 0
69Magnúsdóttir Berglind Anna140206Islande 0
69Miniailo Anastasia021110Ukraina 0
69Okas Petra110310Estonia 0
69Türk Elis 110209Estonia 0
69Riliškytė Atene230908Lietuva 0
69Kravinska Elinda180206Kuldīgas SS 07676
69Reutovich Katsiaryna200705Baltkrievija 0
69Mixa Kristínardóttir Alexía240106Islande 0

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
17. apakšgrupa
18. apakšgrupa
19. apakšgrupa
20. apakšgrupa
21. apakšgrupa
22. apakšgrupa
23. apakšgrupa
24. apakšgrupa
1. vieta
5. vieta
9. vieta
17. vieta
33. vieta
49. vieta
51. vieta
53. vieta
57. vieta
65. vieta