2019. gada 23. novembris
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Salaspils novada 2017.gada Vasaras kauss galda tenisā - 2.kārta 19.08.2017 0.50 56 205
Salaspils novada 2017.gada Vasaras kauss galda tenisā - 2.kārta 19.08.2017 0.50 205

Salaspils novada 2017.gada Vasaras kauss galda tenisā - 2.kārta 2017-08-19 09:42:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jozepsone Ina051169Jēkabpils SC 015781578 20
2Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 81122 261148 15
3Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 81484-71477 10
4Cīrulis Māris290677GTK Namejs 7920 15935 8
5Larkov Aleksei010982GTK Namejs 7977 231000 6
6Motorins Aleksandrs240570GTK Namejs 81047 91056 5
7Krivods Guntis070765Avotiņi 811051105 4
8Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 81079-101069 3
9Atmats Edijs190381GTK Hercogs 7993 141007
10Tabors Kaspars201182Avotiņi 7928-1927
11Novikovs Andis281285GTK Aizkraukle 7705705
12Pikšteins Edgars150370GTK Aizkraukle 8462 34496
13Liepiņš Andis090566GTK Namejs 7702 1703
14Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 7504 21525
15Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 7499 10509
16Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 81133-301103
17Šedys Mindaugas021164Lietuva 0
18Kogans Daniels060803Bez kluba 7964 8972
19Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 7909 2911
20Šikovs Sergejs110261Avotiņi 8734 5739
21Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 8962-7955
22Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 7827-7820
23Kārkliņš Aivars (Kuldīga)220455GTK Hercogs 7573 2575
24Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 8459 3462
25Vēja Ieva051070SSB Jūrmala 012441244
26Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 7507 10517
27Gribusts Renārs110277GTK Namejs 7461 1462
28Amaļins Aleksandrs010352Basketbola Akadēmija "Rīga" 8670670
29Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 8727 5732
30Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 7310 16326
31Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0944944
32Grāpis Gundars010665GTK Namejs 7490-8482
33Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 81189-111178
34Česlis Andrejs 250883GTK Aizkraukle 8234 23257
35Kravals Juris010954Bez kluba 8396 3399
36Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 798 16114
37Trumpels Ruslans300367Salaspils GTK 770 1686
38Surikovs Pāvels180350Bez kluba 8265 16281
39Perijs Aivars140261Bez kluba 7299-6293
40Kobka Vladislavs241199Salaspils GTK 860 464
41Volkovs Aivars250865EXPLO 6487 8495
42Domšarovs Oļegs020570GTK Aizkraukle 6360-4356
43Žilinska Irēna150350Bez kluba 7231 3234
44Pivors Juris150253Bez kluba 654-153
45Vēveris Agris080765Bez kluba 6128 4132
46Kostjučenko Sergejs061278Bez kluba 788-682
47Berežkova Kristīne240100Salaspils GTK 7106 4110
48Timošenko Ārija210192Bez kluba 743 649
49Aleksejevs Jevgenijs090769Salaspils GTK 714 216
50Rodionovs Ņikita161001Salaspils GTK 700
51Bērziņa Laila250687Laimīte 6311-8303
52Ogibalovs Aleksandrs150159GTK Aizkraukle 6356356
53Terentjevs Jevgēnijs280277GTK Namejs 7390-21369
54Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 4125-6119
55Rubīns Andris191147Latvijas US 4670670
56Reinholds Artūrs180587Salaspils GTK 5428-6422

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4.apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
Par 1-2 vietu
Par 3-4 vietu
Par 5-6 vietu
Par 7-8 vietu
Par 9-10 vietu
Par 11-12 vietu
Par 13-14 vietu
Par 15-16 vietu
Par 17-18 vietu
Par 19-20 vietu
Par 21-22 vietu
Par 23-24 vietu
Par 25-26 vietu
Par 27-28 vietu
Par 29-30 vietu
Par 31-32 vietu
Par 33-34 vietu
Par 35-36 vietu
Par 37-38 vietu
Par 39-40 vietu
Par 41-42 vietu
Par 43-44 vietu
Par 45-46 vietu
Par 47-48 vietu
Par 49-50 vietu
Papidspele
Papildspele