2019. gada 21. novembris
Andis, Zeltīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (2002.g.dz. un jaunāki),zēni 11.03.2017 0.50 28 87
LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (2002.g.dz. un jaunāki),zēni 11.03.2017 0.50 87

LR 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes "B" grupā (2002.g.dz. un jaunāki),zēni 2017-03-11 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Farbtuhs Valērijs 130202GTK Namejs 71162 51167 20
2Vasiļjevs Deniss170303Preiļu BJSS 61059-11058 15
3Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 6578 7585 10
3Kogans Daniels060803Bez kluba 5938938 10
5Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 7278 24302 6
6Farbtuhs Leonīds100405GTK Namejs 6371 3374 5
7Lisovs Maksims260402Laimīte 6242 17259 4
8Gebauers Kārlis191002Kuldīgas SS 7308-5303 3
9Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 7122 30152
10Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 6314-6308
11Zelčs Gustavs030802Laimīte 6107 7114
12Zariņš Klāvs Anrijs040102Kuldīgas SS 762 1274
13Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 7307 1308
14Fjodorovs Haralds021006Rebirs sports 7128 4132
15Marjonovs Kirils080702Jēkabpils SS 10143143
16Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 651-447
17Marjonovs Vadims300406Jēkabpils SS 629 1140
18Lagzdiņš Markuss150402Liepājas RSS 246 753
19Basihins Valentīns140205Jēkabpils SS 675 378
20Kiršteins Mikuss071002Liepājas RSS 715 823
21Kuhtins Maksims290304Jēkabpils SS 639 443
22Vaiders Rūdolfs210404GTK Namejs 625 126
23Galkovskis Deniss260603EXPLO 60 77
24Treiģis Edijs240503Rundāles novada dome 55-50
25Šīmanis Roberts141002Nīcas novada attīstības biedrība 62 810
26Lucijanovs Normunds080104Jēkabpils SS 67-25
27Biganičs Pēteris 040703Rundāles novada dome 66-15
28Kalns Juris Markuss140302Liepājas RSS 65-50

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta