2019. gada 8. decembris
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 3.kārta 07.11.2015 0.50 44 268
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 3.kārta 07.11.2015 0.50 268

Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 3.kārta 2015-11-07 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 131372 181390 20
2Svīķis Jānis020192GTK Aloja 131500-61494 15
3Maskaļonoks Aleksandrs071195GTK Namejs 131487 81495 10
4Jovļevs Maksims190688Latvijas US 141224 81232 8
5Dzirkalis Uldis250176Jēkabpils SC 1413601360 6
6Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 14982 181000 5
7Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 14938 14952 4
8Šēnhofs Guntis090551GTK Namejs 141008 91017 3
9Plikgalvis Uģis211260Preiļu BJSS 131272-141258
10Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 141261-51256
11Losāns Bruno090959Rebirs sports 14946 12958
12Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 13673 22695
13Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela 13921 12933
14Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 1410201020
15Stefanovičs Eduards281180GTK Daniela 13854-3851
16Boiko Jurijs200370GTK Namejs 13807-2805
17Ročāne Daina090763FloTe 010951095
18Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 10700 9709
19Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 10864 3867
20Vugulis Aivars120753Rebirs sports 11590 12602
21Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports 10828 14842
22Petraskavičus ArturasLietuva 0
23Rukmanis Uldis101079GTK Daniela 11696 2698
24Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports 11685-3682
25Žamaitis Aidas030970Lietuva 0
26Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 11538 7545
27Zeltiņa Liāna211299Rebirs sports 0331331
28Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 10447 2449
29 Garška Evaldas(Lietuva) 000
30Kārkliņš Jānis101255FloTe 11471-4467
31Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome 10398 21419
32Kritenko Sergejs010360Bez kluba 11377-4373
33Dzalbs Vilis261062Bez kluba 12386 6392
34Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 13424-8416
35Kovalauskas Valentinas041490Lietuva 0
36Ogibalovs Aleksandrs150159Bez kluba 12302 16318
37Zeltiņš Juris120276Rebirs sports 13201 11212
38Domšarovs Oļegs020570Bez kluba 12108 9117
39Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 1348 250
40Iļjins Staņislavs110700Rebirs sports 1330-525
41Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 1393 12105
42Tiltins Modris141164Bez kluba 130 22
43Cimoška Antons131150Bez kluba 1300
44Visockis Roberts011191FloTe 12707-11696

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas III apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas IV apakšgrupa
Pusfināls 1.-8. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 1.-8. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 9.-16. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 9.-16. vietas II apakšgrupa
1.-4.vietas
5.-8.vietas
9.-12.vietas
13.-16.vietas
Pusfināls 17.-32. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 17.-32. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 17.-32. vietas III apakšgrupa
Pusfināls 17.-32. vietas IV apakšgrupa
17.-20. vietas
21.-24. vietas
25.-28. vietas
29.-32. vietas
Pusfināls 33.-44. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 33.-44. vietas II apakšgrupa
33.-36.vietas
37.-40.vietas
41.-44.vietas