2019. gada 23. novembris
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. vid. gr. 15.01.1999 1.00 27
Sporta centra „Mēmele” balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 2. līga 2013 28.09.2013 0.50 81
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 1.kārta, 1. līga 2013 28.09.2013 0.50 50
Sporta centra"Mēmele" balvas izcīņa, 1.kārta, augstākā līga 2013 29.09.2013 0.50 148

Latvijas 52.skolēnu sporta spēles kom. sac. vid. gr. 1999-01-15 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Krūmiņa Gerda261184Cēsu pilsētas Sporta skola 2170-5165
2Zariņa Dace100484Cēsu pilsētas Sporta skola 2170 1171
3Poļikānova Ginta250487Cēsu pilsētas Sporta skola 11-90
4Kudrjavceva Natalija070384Rīgas 37.vidusskola 3140 26166
5Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 4325 19344
6Gorjunova Nadežda030186Rīgas 37.vidusskola 30 11
7Tjurina Liāna170284LSK "Dartija" 4286-24262
8Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 3265-8257
9Hauka Agnese080884LSK "Dartija" 265 368
10Soldatenkova Ksenija030288Sporta klubs "Pakavs" 45-70
11Soldatenkova Darja121185Sporta klubs "Pakavs" 40 1313
12Kuzmina Irina160186JSC "Rīdze" 30-20
13Gerasimova Olga190685JSC "Rīdze" 30-190
14Ionova Vera040585JSC "Rīdze" 10-30
15Ķuda Anda110685Liepājas Kompleksā sporta skola 3277 13290
16Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 3338 9347
17Freiberga Anmarija220388Liepājas Kompleksā sporta skola 3236-1235
18Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 2727 3730
19Balabanova Ira080384Galda tenisa klubs "Laura" 2746 4750
20Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 2201 15216
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Tjurina Liāna 1 : 0Soldatenkova Ksenija-3
-9Tjurina Liāna 0 : 1Ķuda Anda 10
 4Buņķe Margita 1 : 0Soldatenkova Darja-3
-6Buņķe Margita 0 : 1Zdanovska Inta 7
-4Hauka Agnese 0 : 1Freiberga Anmarija 5
-9Soldatenkova Ksenija 0 : 1Kuzmina Irina 10
 9Soldatenkova Ksenija 1 : 0Gerasimova Olga-8
 10Soldatenkova Darja 1 : 0Kuzmina Irina-9
 10Soldatenkova Darja 1 : 0Gerasimova Olga-9
-3Kuzmina Irina 0 : 1Ķuda Anda 4
-2Gerasimova Olga 0 : 1Zdanovska Inta 3
-3Ionova Vera 0 : 1Freiberga Anmarija 4
-1Ķuda Anda 0 : 1Kirillova Ņina 2
-1Zdanovska Inta 0 : 1Balabanova Ira 2
-10Freiberga Anmarija 0 : 1Baranovska Sandija 11
-10Krūmiņa Gerda 0 : 1Kudrjavceva Natalija 11
 5Krūmiņa Gerda 1 : 0Soldatenkova Ksenija-4
-4Zariņa Dace 0 : 1Busorgina Margarita 5
 5Zariņa Dace 1 : 0Soldatenkova Darja-4
-9Poļikānova Ginta 0 : 1Gorjunova Nadežda 10
 15Kudrjavceva Natalija 1 : 0Tjurina Liāna-12
Kudrjavceva Natalija 0 : 1Kirillova Ņina 1
 8Busorgina Margarita 1 : 0Tjurina Liāna-7
 7Busorgina Margarita 1 : 0Buņķe Margita-6
-1Busorgina Margarita 0 : 1Balabanova Ira 2
-6Gorjunova Nadežda 0 : 1Hauka Agnese 7
-3Gorjunova Nadežda 0 : 1Baranovska Sandija 4