2021. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula

   

Par SSB Jūrmala senioru sacensībām Lapmežciemā 20212021.gada 10. oktobris

 

   Fotogrāfijā 40+ grupas godalgoto vietu ieguvēji. Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Jau vairākus gadus mājīgā Lapmežciema sporta halle ir kļuvusi par senioru sporta biedrības Jūrmala rīkoto galda tenisa sacensību vietu, jo Jūrmalā plašāka mēroga sacensības nav kur rīkot, bet Jūrmalas ģimnāzijas sporta zāles īre astronomisko cenu  dēļ mūsu mazajam klubiņam  nav pa kabatai. Pagājušās nedēļas nogalē Lapmežciemā notika ikgadējās senioru sacensības četrās vecuma grupās, lai gan Covid-19 dēļ dalībnieku skaits bija mazāks nekā parasti, katram spēlētājam tika nodrošinātas vismaz sešas spēles.

 

   40+  grupā pilnībā dominēja kurzemnieki: 1.vietā jau trešo reizi –  liepājnieks Uldis Kapellers, 2.vietā arī liepājnieks - Ramuns Mineikis, bet 3.vietā – Arvis Šaroks (GTK Hercogs). Diemžēl šajā grupā muguras sāpju  dēļ no cīņas par balvām  izstājās Ivars Šuvalovs.

 

   50+ grupā pirmo vietu izcīnīja Ivars Šuvalovs (GTK Hercogs), otro – Edgars Pikšteins (GTK Aizkraukle), bet trešo – Gunārs Jēkabsons (SK Liepājas seniori), kurš sekmīgi cīnījās grupā, kurā spēlēja 30 gadus jaunāki dalībnieki.

   60+ grupā jau ceturto reizi nepārspēts palika Sergejs Čugunovs (GTK Namejs), aiz sevis atstājot Jāni Nagli (Tukuma GTK) un Uldi Dobriško (GTK Jelgava).

   70+ grupā azartiski kā jaunības dienās spēlēja Aivars Balbieris (SSB Jūrmala) uzvarot visus, arī reitingā augstāk  esošos pretiniekus. Otrais - Andrejs Rešetņikovs (GTK Rēzekne), bet trešais – Gunārs Jēkabsons, kurš saņēma balvu arī kā labākais astoņdesmitgadnieks.

 

   Bez uzvarām nepalika arī dāmas, kuras spēlēja vīru konkurencē - Skaidrīte Zāģere, Aldona Homiča, Lilija Martinkena un Austra Birzniece.   

 

   Vai tiešām šis bija pēdējais reitinga turnīrs Covid-19 krīzes laikā, ceru ka federācija atradīs saprātīgu lēmumu par spēļu rezultātu iekļaušanu reitingā, jo vairākums spēlētāju ir sertificēti un lai arī esam amatieri, reitings rada intrigu un spēlētājiem tomēr interesē viņu vieta reitingā.

     

Informēja Andris Balbieris – SSB Jūrmala