2022. gada 25. janvāris
Sigurds, Zigurds

   

Eiropas 2023.gada veterānu čempionāts galda tenisā notiks Norvēģijā2021.gada 14. aprīlis

 

   Rakstu publicēja Aksels Ambergs www.galdateniss.lv

 


 

   LGTF informē, ka Eiropas čempionāts veterāniem 2023. gadā piešķirts Norvēģijas Galda tenisa asociācijai.  Arī Dānija un Horvātija bija kandidātes rīkot šo čempionātu. Līdz šim rekordlielais Eiropas čempionāts notika 2019. gadā Budapeštā, tajā piedalījās 3700 spēlētāji. Norvēģija 1996. gadā Lillehammerē rīkoja Pasaules veterānu kausu, kurā tajā laikā piedalījās nedaudz mazāk nekā 2000 spēlētāju no 50 valstīm. Skatiet zemāk pievienoto Norvēģijas Galda tenisa asociācijas uzaicinājumu! 

 

 

Cienījamie galda tenisa draugi!

 

   Informējam, ka Eiropas veterānu čempionāts 2023. gadā notiks Sandefjordā, Norvēģijā, no 23. jūnija līdz 1. jūlijam, Oslofjord konferenču centrā Sandefjordā, tieši uz dienvidiem no Oslo.

 

   Pasākuma sauklis ir VIENS CIEMATS.VIENS PASĀKUMS. (ONE VILLAGE.ONE VENUE.) Tas nozīmē, ka visi sacentīsies, ēdīs, gulēs, tiksies ar draugiem un izklaidēsies mūsu pašu galda tenisa pilsētā, Oslofjord konferenču centrā. Jūs tur atradīsiet restorānus, bārus, veikalus, būs ballītes, mūzika, dažādas aktivitātes, golfs, pludmales klubs un daudz kas cits, tas viss pāris soļu attālumā no spēļu zālēm. Jums nebūs jāmeklē savi draugi - viņi visi būs šeit! Šī koncepcija radīs "Olimpisko sajūtu", padarot turnīru par īstu Eiropas galda tenisu festivālu.

 

   Oslofjord viesnīcās un viesu namos var izmitināt vairāk nekā 9000 cilvēku. Būs savlaicīgi pieejamas elastīgas un izdevīgas izmitināšanas iespējas pasākuma interneta vietnē. Tāpēc ir ieteicams apmesties Oslofjord. Tas nodrošinās jums labu cenu, bez liekas ceļošanas, un vissvarīgākais: jūs paliksiet kopā ar saviem draugiem, kur  notiks visa jautrība!

 

Protams, būs arī plašs ievērojamāko apskates vietu iespēju klāsts, kā arī iespējas apmeklēt tuvējās pilsētas.

 

Vairāk skatiet Čempionāta prezentācijas dokumentā! - EVC 2023 PRESENTATION - NBTF

 

Sīkāka informācija sekos.

 

 

Ar laba vēlējumiem,

 Norvēģijas Galda tenisa asociācija 

 

 

 

Pievienotie dokumenti:

- EVC 2023 PRESENTATION - NBTF (pdf dok.)