2022. gada 23. janvāris
Grieta, Strauta

   

Galda tenisa sacensības atceltas līdz 2020. gada 6. decembrim2020.gada 09. novembris

 

   Latvijas Galda tenisa federācija nožēlo, ka visā valsts teritorijā bija nepieciešams izsludināt ārkārtējo situāciju no 2020.gada 9.novembra līdz 2020.gada 6.decembrim. Tas nozīmē ka ir kļuvis nepieciešams amatieru sporta aizliegums. Ārkārtējā situācijā netiek ņemts vērā arī tas, ka daudzveidīgās un veiksmīgās sporta aktivitātes ar augstu disciplīnas līmeni un higiēnas koncepcijas īstenošanu ir pierādījušas to, ka sports acīmredzami nav infekcijas izplatītājs.


   Mēs visi saprtotam, ka tikai kopīgām sporta aktivitātēm piemīt tāda ietekme uz veselību un vērtīgo sociālo funkciju attīstīšanu kas nav aizstājama ar individuālām sporta aktivitātēm. Bet ņemot vērā ārkārtas situācijas izsludināšanu lūdzam ņemt vērā sekojošus ierobežojumus:

 

 

- sporta treniņi, tiek organizēti ārtelpās, individuāli vai attālināti, ievērojot, ka treniņa norisei ārtelpās vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti pulcējas ne vairāk kā 10 personas (neskaitot sporta darbiniekus) un netiek izmantotas ģērbtuves; ja to pieļauj āra sporta norises vietas kapacitāte, vienlaikus var notikt vairāku grupu darbs;

 

- sporta treniņi iekštelpās notiek individuāla apmeklējuma ietvaros (viena sporta speciālista vadīta nodarbība vienai personai vai personām, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā), ievērojot divu metru distanci, kā arī vienai personai nodrošinot ne mazāk kā 10 m2 platības;

 

- Latvijas pieaugušo izlases sportistu treniņi var norisināties gan iekštelpās, gan ārtelpās;

 

- LGTF un tās biedru rīkotās sacensības ārkārtējās situācijas laikā tiek atceltas.

 

Ārkārtējā situācija izsludināta saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655. Rīkojumu lasiet šeit: https://likumi.lv/ta/id/318517.

 

Plašāk informāciju par ārkārtējo situāciju lasiet šeit: https://www.izm.gov.lv/lv/aktualitates/4352-p