2022. gada 23. janvāris
Grieta, Strauta

   

Par Engures novada un SSB Jūrmala balvu izcīņu 20202020.gada 6. jūlijs

 

    Fotogrāfijā godalgoto vietu ieguvēji Elites grupā. Engure, 05.07.2020. Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Lapmežciema sporta halle divas dienas atkal bija gada tenisistu rīcībā, kur trijās meistarības grupās sacentās gan zemāka ranga, gan reitinga pirmā simtnieka spēlētāji. Grupā 350+ uzvarēja viesspēlētājs no Biržiem (Lietuva) Petras Plepys, aiz sevis atstājot Kristapu Limani (Līvāni) un Janu Lindi no Skrundas, bet labākā veterāna tituls – Pēterim Mantejam no Tukuma novada.

 

   Grupas 150+ finālā tikai piektajā setā Ventspils veterāns Valdis Cela uzvarēja piecpadsmitgadīgo Danielu Kučinsku, viņam arī labākā veterāna tituls. Par pārsteigumu parūpējās Dzintars Cimdiņš no Vārkavas, uzvarot daudzus augstāka reitinga spēlētājus un iegūstot trešo vietu.

 

   Elites grupā pārliecinoši, nezaudējot nevienu spēli uzvarēja Eduards Spāģis (RTU), otrajā vietā Anrijs Bergs (SalaspilsGTK), bet trešajā vietā Margarita Judina (Jēkabpils SC). Labākais no veterāniem – Sergejs Čugunovs (GTK Namejs).

 

   Par balvām gādāja Engures novada dome, SSB Jūrmala un kā parasti arī Lapmežciemnieki ar saviem zivju produktiem.

 

Informēja Andris Balbieris, sacensību galvenais tiesnesis