2022. gada 28. janvāris
Kārlis, Spodris

   

Pateicoties Ķīnas vēstniecības Latvijā atbalstam notiks galda tenisa treniņi Ķīnas treneru vadībā2019.gada 23. septembris

 

 

  Fotogrāfijā no kreisās puses LGTF prezidente Ina Jozepsone. Foto: balticpictures.lvRakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv.

 


 

 

   18.septembrī mājīgajās Ķīnas kultūras centra telpās kopīgajā pasākumā pulcējās sportisti, treneri, Ķīnas vēstniecības pārstāvji un īpašie viesi. Sadarbības projekta atklāšanu, kas tapa pateicoties Ķīnas vēstniecības Latvijā atbalstam, ar savu klātbūtni pagodināja Ķīnas Tautas Republikas vēstnieks Latvijā, Mr. Lian Dzjaņ Cjuaņ un Latvijas Olimpiskās Komitejas Prezidents Aldons Vrubļevska kungs. 

 

   Šī sadarbība ir ļoti svarīga Latvijas Galda tenisa federācijai. jo dod mūsu sportistiem un treneriem iespēju mācīties un iegūt zināšanas no tās valsts pārstāvjiem, kur mūsu izvēlētais sporta veids ir visvairāk attīstīts.

 

Sākot ar 19.septembri līdz 16.decembrim Rīgā un Salaspilī notiks galda tenisa treniņi Ķīnas treneru no Shandong Foreign Trade Vocational College vadībā.

 

   LGTF un Ķīnas Tautas Republikas vēstniecības pārstāvji, kopbilde. Foto: balticpictures.lv

 

 

Informē Ina Jozepsone