2022. gada 23. janvāris
Grieta, Strauta

   

Noslēgušās prestižās sacensības "Baltais" Latvijas TOP 10 - 20192019.gada 11. jūnijs

 

    Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 

 REZULTĀTI     FOTOGALERIJA      VIDEOGALERIJA 

 

 

   Rīgā noslēgušās sacensības Baltais Latvijas Top 10 - 2019, kurās piedalījās daudzi augstas raudzes galda tenisisti. Pieļauju, ka daudzi galda tenisa cienītāji apskatot sacensību foto un video galeriju, noteikti nožēlos, ka  nav izmantojuši izdevību šīs prestižās sacensības skatīties klātienē. Kā sievietēm, tā vīriešiem uzvaru svinēja vairākkārtējie Latvijas čempioni. Sievietām uzvaras laurus plūca Baiba Bogdanova, 2.v. Viktorija Majorova,  bet 3.v. Ina Jozepsone. Savukārt vīriešiem uzvaru svinēja Oļegs Kartuzovs, 2.v. Aleksandrs Maskaļonoks, bet 3.v. Daniels Kogans. Vīriešu konkurencē jāatzīmē A. Maskaļonoka teicamais sniegums. Jauniešiem, kā meitenēm, tā zēniem šoreiz meistarīgākie izrādījās aizsardzības spēlētāji. Jaunietēm uzvaras laurus plūca Viktorija Poriņa, 2.v. Terēza Tabea Druviņa, bet 3.v. Rēzija Meļķe. Savukārt jauniešiem uzvaru svinēja Haralds Fjodorovs, 2.v. Pēteris Ēriks Sudrabiņš, bet 3.v. Marts Tomass Valts. Šeit jauniešiem jāuzteic Haralds Fjodorovs, kuram izdevās pārsteigt savus pretiniekus. Apsveicam uzvarētājus!

 

 

 

 

Finālsacensības
Skrindu iela 1, Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zāle.
2019.g. 8.un 9.jūnijs.

Sacensību kalendārs (labots)

Spēlētāji

 

Video tiešraižu atkārtojumus skatieties:

 LGTF.lv LiveStream     Galdateniss.lv YouTube     Galdateniss.lv LiveStream  

(Video tiešraides var skatīties izmantojot Facebook profilu, vai LiveStream profilu, kā arī abonējot galda tenisa YouTube kanālu, reģistrējieties jau tagad!).

 

Sekojiet sacensību jaunumiem arī sociālajos tīklos:
YouTube, Facebook, Twitter, Flickr, Livestream un Draugiem.lv.  Komentējiet, dalieties (Share), spiediet (Like). Sociālajos tīklos lietojiet Hashtag (tēmturis, mirkļbirka) #GaldaTeniss #TableTennis #Baltais #BaltaisLatvijasTop10 Popularizēsim galda tenisu kopā!

 

Priekšsacīkstes
Rīga, svētdiena, 2019. gada 2. jūnijs.

 

 2. jūnijā tika noskaidroti pirekšsacīkšu pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri kvalificējušies Finālsacensībām. Kā arī Finālsacensībās automātiski tiek pielaisti 7 labākie spēlētāji pēc vīriešu un sieviešu reitinga uz 2019.gada 1.maiju. Tuvākajās dienās tiks publicēti Finālsacensību dalībnieku sastāvi.

 

Vīrieši Sievietes
 1.v. Maskaļonoks Aleksandrs (Salaspils GTK)  1.v. Baltute Ilva (Salaspils GTK)
 2.v. Vasiļjevs Deniss (Rēzeknes BJSS)  2.v. Sveile Sanita (RTU)
 3.v. Eihmans Gints (Salaspils GTK)  3.v. Zeltiņa Liāna (Rēzeknes nov. BJSS)
 4.v. Ķuda Māris (GTK Namejs)  4.v. Pučkovska Aurika (GTK Namejs)
 5.v. Golubevs Nikolajs (SSB Jūrmala)  5.v. Ivanova Liza (GTK Namejs)
 6.v. Pahomovs Aleksandrs (Preiļu BJSS)  6.v. Zāģere Skaidrīte (SSB Jūrmala)

 

 

Reģistrācija

 

   Piesakieties prestižajām galda tenisa sacensībām "Baltais" Latvijas TOP 10 - 2019. Pieteikums jānosūta uz LGTF, e-pasts: lgtfreitings@gmail.com ne vēlāk kā līdz 2019.gada 26.maijam (ieskaitot). Atlases sacensības sievietēm un vīriešiem notiks 2019.gada 2.jūnijā, Meža ielā 1a, GTK Namejs sporta zālē. Finālsacensības notiks 2019.gada 8.un 9.jūnijā, Skrindu ielā 1, Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē. Piesakieties jau tagad!

 

 Nolikums                Pieteiktie dalībnieki 

 

   Sacensības organizē Latvijas Galda tenisa federācija. Priekšsacīkšu galvenais tiesnesis Jānis Cīrulis, finālsacensību galvenais tiesnesis Egils Puriņš.

 

   Visu informāciju par sacensībām skatiet LGTF sacensību kalendārā!

 

Sīkāka informācija par sacensībām pa telefonu 29971663, vai lgtfreitings@gmail.com.

 

 

 Atbalsta zīmols “Baltais” A/S Tukuma Piens 

 

   ŠAJĀ PASĀKUMĀ TIKS FOTOGRAFĒTS, NOTIKS VIDEO TIEŠRAIDES UN IERAKSTĪTS VIDEO. PIEDALOTIES ŠAJĀ PASĀKUMĀ JŪS PIEKRĪTAT, KA VAR TIKT UZŅEMTAS JŪSU BILDES, TRANSLĒTS, VAI IERAKSTĪTS VIDEO UN AUDIO MATERIĀLS AR JŪSU DALĪBU. VISUS ŠOS MATERIĀLUS PASĀKUMA ORGANIZATORS, VAI ORGANIZATORA SADARBĪBAS PARTNERI VAR IZMANTOT DRUKĀTĀ, VAI ELEKTRONISKĀ VEIDĀ PUBLICĒŠANAI MEDIJOS, SOCIĀLAJOS TĪKLOS UN INTERNETA LAPĀS, PASĀKUMA PUBLICITĀTEI UN ATPAZĪSTAMĪBAS VEICINĀŠANAI!  

 

Vēl skatiet: Noslēgušās sacensības "Baltais" Latvijas TOP 10 - 2018

 

 

Pievienotie dokumenti:

- Baltais Latvijas TOP 10-2019 - Rezultāti (pdf dok.)
- Baltais Latvijas TOP 10 - 2019 - Kalendārs (labots) (pdf dok.)
- Baltais Latvija Top 10 - 2019 - Spēlētāji (pdf dok.)