2022. gada 28. janvāris
Kārlis, Spodris

   

6.aprīlī tiek svinēta Pasaules Galda Tenisa Diena2019.gada 28. marts

 

 

  Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 

 


 

 

   Visā pasaulē, 6.aprīlī, tiek atzīmēti un svinēti galda tenisa svētki – Pasaules Galda Tenisa Diena, kurā apvienojas šīs spēles entuziasti, lai priecātos un būtu kopā.

 

   Patreiz jau ir reģistrēti vairāk kā 640 pasākumi 87 valstīs. Lielākoties, šajās valstīs ir paredzēti 1-3 pasākumi, bet Indija un Rumānija izceļas ar rekordskaitu, kur, attiecīgi, ir reģistrētas 176 un 126 dažādas aktivitātes. Mums viss vēl priekšā, jo Latvijā ir plānoti un reģistrēti tikai 2 pasākumi – Rīgā, BJC “Laimīte” un Ķekavā, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā, ko organizē Salaspils galda tenisa klubs.

 

 

   Aicinu trenerus, sporta skolotājus un pašus sportistus galda tenisa svētku nedēļā, no 1.-6.aprīlim, būt atsaucīgiem un radošiem savās iestādēs, nodrošinot iespējas ikvienam pamēģināt šo aizraujošo sporta veidu. Nav būtisks pasākuma/aktivitātes lielums un veids, tas var būt jebkas, kas saistīts ar šo aizrautīgo sporta veidu. Esiet aktīvi un reģistrējiet savu pasākumu arī  oficiālajā mājaslapā www.tt4all.com un/vai iesūtiet bildes, video rullīti ar nelielu aprakstu par notiekošo uz e-pastu: 6april-wttd@inbox.lv Neparastāko piedzīvojumu autori saņems balviņas no Latvijas Galda tenisa federācijas. Veidosim lielus galda tenisa svētkus kopā!

 

 Pasaules Galda Tenisa Dienas 2019 Reģistrācijas Forma 

 

 

 

Informē Laura Pavāre