2022. gada 23. janvāris
Grieta, Strauta

   

Latvijas Galda tenisa federācija piedalījās izstādē Ķīpsalā2018.gada 28. marts

 

 

      Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

  Pēc divu gadu pārtraukuma, lieliska zvana iespaidā, izlēmām ņemt dalību izstādē "Atpūta un sports 2018", kas norisinājās Ķīpsalā no 23.-25.martam un uz to ieradās 21 906 interesenti.

 

   Pasākums pēdējos gados ir ļoti mainījies un līdz ar jauno formātu, arī auditorijas vajadzības un vēlmes ir citas. Neskatoties uz to, mēs ar savām aktivitātēm pievērsām ļoti lielu apmeklētāju uzmanību. Daudzi izstādes apmeklētāji bija ļoti aizrautīgi un vienas dienas laikā vairākkārt apmeklēja mūsu stendu, lai atkal tiktu pie galda tenisa galda un dzenātu bumbiņu pa to. Reizēm pat izveidojās garākas rindas.
 

   Sirsnīgās un emocionālās sarunās, par agrāk piedzīvoto galda tenisā, dalījās vairāki šī sporta veida cienītāji. Dažādi atmiņu stāsti, aizraujoši klausīties. Vairākiem interesentiem ir vēlme atjaunot saikni ar iemīļoto sporta veidu. Tāpat arī daudzus interesēja inventāra nianses, latviešu sportistu sasniegumi un iespējas vienkārši uzspēlēt. Atdeve bija liela, skatīsimies. Ļoti cerams, ka tuvākajā laikā interešu izglītības centros, sporta klubos un skolās būs pieplūdums ar jauniem interesentiem un arī galda tenisa preču tirgotājiem biežāk iezvanīsies telefons.
 

 

   Paldies par ieguldīto laiku un enerģiju Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" galda tenisistiem – Valteram Frankam, Gustavam Zelčam un Ginteram Fricim Strāķim un Salaspils Galda tenisa kluba meitenēm – Annai un Kristīnei Berežkovām, kā arī sporta veida entuziastiem - Edgaram Saksam, Akselam Ambergam un Guntaram Pavāram.

 

Lai visiem gaišas, saulainas un priecīgas Lieldienas!

 

 

Informāciju sagatavoja Laura Pavāre