2022. gada 28. janvāris
Kārlis, Spodris

   

Aizvadīts pirmais Salaspils GTK 2017/2018 čempionāta posms2018.gada 28. februāris

 

   

     Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Sestdien, 24. februārī tika aizvadīts pirmais no diviem Salaspils GTK 2017/2018 čempionāta galda tenisā posmiem. Pavisam sacensībās piedalījās 62 dalībnieki, kuri cīnījās par ievērojamu naudas balvu.

 

    Par uzvarētāju kļuva divkārtējais un pašreizējais Latvijas čempions Artūrs Reinholds, kurš finālā interesantā un skatāmā spēlē ar 3:0 pārspēja šī brīža Lietuvas reitinga pirmo numuru Paulius Gūra. Spēlē par trešo vietu Reinis Kasparāns (Salaspils GTK) pārspēja Antti Luigemaa no Igaunijas. 

 

   Labākās sievietes balvu izcīnīja Baiba Bogdanova, Labākais veterāns (40+ gadi) jau iepriekš pieminētais Antti Luigemaa no Igaunijas, labākais jaunietis/-te (2002. gads vai jaunāks) Alina Jagnenkova no Igaunijas, labākais 200+ reitinga grupā Aleksandrs Ivanovs (Salaspils GTK) un labākais 400+ reitinga grupā Jevgenijs Gorjačko.

 

   Salaspils GTK izsaka pateicību visiem, kuri ievēroja un respektēja sacensību nolikumu un iekšējās kārtības noteikumus, piedomāja par cieņu vienam pret otru, un sacensības aizvadīja ar pozitīvu noskaņojumu, neatkarīgi no tā, vai zaudēja vai vinnēja!  :) Tiekamies 21. aprīlī otrajā posmā!

 

SACENSĪBU VIDEO APSKATS