2022. gada 28. janvāris
Kārlis, Spodris

   

Utenā norisinājās starptautisks galda tenisa turnīrs jauniešiem, kurā ar labiem panākumiem piedalījās Latvijas sportisti2017.gada 3. oktobris

 

 

     Fotogrāfijā sacensību uzvarētāji, Utena, Lietuva.Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Šī gada 24.septembrī, Lietuvas pilsētā Utena notika starptautiskais turnīrs galda tenisā jauniešiem (International table tennis tournament, Utena multifunctional sports Center award winning.) Kur piedalījās 63.dalīnieki divās vecuma grupās meitenes un zēni (2006.g.dz. un jaunāki), meitenes un zēni (2003.g.dz. un jaunāki).

 

   Latviju šajās sacensībās pārstāveja Iecavas novada sporta skola "Dartija", Preiļu BJSS un Rēzeknes BJSS audzēkņi. Ļoti atzīstamu sniegumu parādīja mūsu jaunie sportisti, kas izcīnīja trīs pirmās vietas un vienu trešo dažādās vecuma grupās. Franciska Liniņa 1.vieta (2006.g.dz.un jaunākas,Preiļu BJSS), Haralds Fjodorovs 1.vieta (2006.g.dz. un jaunāki, Rēzeknes BJSS), Rēzija Meļķe 3.vieta (2003.g.dz.un jaunākas, „Dārtija“) un Raimonds Mūrnieks 1.vieta (2003.g.dz.un jaunāki, Preiļu BJSS). Novēlam mūsu jaunajiem sportistiem tik pat labu sniegumu arī citās sacensībās, lai viņiem veicās.

 

 

Informē Bruno Losāns.