2022. gada 28. janvāris
Kārlis, Spodris

   

No 14.-17.jūnijam, Rīgā norisinājās 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru Sporta Spēļu Galda Tenisa Sacensības2017.gada 25. jūnijs

 

 

     Rakstu publicēja Aksels Ambergs, www.galdateniss.lv

 


 

   Baltijas CSIT biedrs Latvijas Tautas sporta asociācija – LTSA, uzņēma 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru Sporta Spēles, kas norisinājās Rīgā, no 13. līdz 18. jūnijam.

   

   Pasaules Strādājošo Sporta Spēles – WSG ir starptautisks pasākums, kas notiek reizi divos gados - sports, sports visiem, kultūras un izklaides pasākumi. Šīs spēles noteikti nav Multispēles TOP sportistiem, bet gan visiem strādājošajiem, gan amatieriem no dažādām valstīm un kultūrām visā pasaulē. Ne tikai sacensības ir galvenais, bet gan organizēt milzīgu sporta festivālu ar mērķi savākt pēc iespējas vairāk sporta draugus vienuviet, kā vienu lielu pasaules ģimeni, kas sekmē draudzību, informācijas un pieredzes apmaiņu.

 

   Šo Sporta Spēļu ietvaros no 14.-17.jūnijam, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1 norisinājās arī Galda Tenisa Sacensības.

 

     Fotogrāfijā pirmie no kreisās puses - Juris Siliņs un Lidija Kalniņa, sudraba medaļas jauktajās dubulspēlēs.

 

   Pirmās notika komandu sacensības, kurās piedalījās arī pārstāvji no Latvijas, LGTF 1 sieviešu komanda (Ieva Vēja, Skaidrīte Zāģere) izcīnīja 2. vietu, bet LGTF 1 vīriešu komanda (Reinis Kasparāns, Jānis Zicāns, Sergejs Kuceba, Jānis Lesničenoks) ierindojās 3. vietā. Vairāk skatiet sacensību komandu rezultātus: CSIT World Sports Games 2017 - Team Results.

 

   Vienspēļu sacensībās, no Latvijas sportistiem savā vecuma grupā, augsto 3.vietu izcīnīja Juris Siliņš, bet sievietēm jāatzīmē Ieva Vēja, kura ieguva 4.vietu. Vairāk skatiet vienspēļu sacensību rezultātus: CSIT World Sports Games 2017 - Singles Results.

 

     Fotogrāfijā pirmās no kreisās puses - Lidija Kalniņa un Irina Paščenko, sudraba medaļas sieviešu dubulspēlēs.

 

   Dubultspēļu sacensībās, Latvijas sportisti ieguva sudraba medaļas sieviešu dubultspēlēs - Lidija Kalniņa un Irina Paščenko, vīriešu dubultspēlēs 4.vieta - Sergejs Kuceba un Ramūns Mineiķis, sudraba medaļas tika izcīnītas arī jauktajās dubulspēlēs - Juris Siliņs un Lidija Kalniņa, vēl jāpiemin arī bronzas medaļu ieguvēji - LEPSE Ieva LAT - KARAM ZADEH Farzaneh IRI. Līdz ar šo 5. CSIT Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēļu galda tenisa sacensības ir noslēgušās. Vairāk skatiet vienspēļu un dubultspēļu rezultātus: CSIT World Sports Games 2017 - Singles and Doubles Results.

 

     Fotogrāfijā - Lidija Kalniņa, sudraba medaļniece sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

 

  Vairāk lasiet - Pasaules Strādājošo Sporta Spēles – WSG oficiālajā mājas lapā - wsg2017.com, vai oficiālajā CSIT mājas lapā - www.csit.tv, vai lietojot saiti sportcare.nesea.it.

 

 

 

Pievienotie dokumenti:

- CSIT World Sports Games 2017 - Table Tennis (Singles and Doubles Results)
- CSIT World Sports Games 2017 - Table Tennis (Team Results)