2017. gada 26. jūnijs
Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

Latvijas Individuālā Čempionāta izloze ar pēdējām izmaiņām2016.gada 4. marts

No atlases sacensībām vīriešiem būs pieejama tiešraide, kas sāksies 13:30 sestdien 5. martā

Izloze ar pēdējām izmaiņām.

Vīriešu apakšgrupu izloze ŠEIT

Sieviešu apakšgrupu izloze ŠEIT

Laiki un vieta apskatāma virs katras grupas

Sacensības vīriešiem notiks Raņķa dambis 24a, GTK Namejs zālē, un sacensības sievietēm notiks Aspāzijas bulvāris 5, US sporta zāle

Nolikums ŠEIT

Otrās dienas video

 

Pasaules komandu čempionāts2016.gada 29. februāris

Pašlaik var vērot tiešraidē vīriešu komandu.

Tiešraide šeit

Spēle pie 10 galda

LKČ otrā diena video2016.gada 28. februāris

Latvijas Komandu Čempionāts Aloja trešais sabraukums tiešraides2016.gada 24. februāris

Sievietes ŠEIT

Vīrieši AL;1.L;2.L ŠEIT

Vīrieši Tautas līga ŠEIT

 

STIGA kauss 4.posms Kuldīgā2016.gada 22. februāris

Sestdien, 20.februārīKuldīgā notika tradicionālā "STIGA" jauniešu un bērnu galda tenisa turnīra 4.kārtas sacensības kur dalībnieki sacentās par firmas "STIGA" dāvātajām balvām. Pirmo reizi sezonā par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva Preiļu BJSS pārstāvji Kaspars Šustovs, kurš uzvarēja 2004.gadā dzimušo un jaunāku grupā un Diāna Afanasjeva, kura uzvarēja meitenēm 2001.-2003.gados dzimušo grupā."

Sīkāk ŠEIT

 

Rīgas Domes kausa izcīņa jauniešiem2016.gada 14. februāris

LSVS 53.finālspēles galda tenisā Iecavā, 06.-07.02.2016.2016.gada 3. februāris

Programma 06.02.2016.

Plkst. 9.30-11.30 Pieteikumu oriģinālu pieņemšana (ar dalībnieku vai ārstu parakstiem);

 

Plkst. 12.00 Sacensību atklāšanas parāde

 

Plkst. 12.30 85+ siev.; 80+siev., 70+siev., 60+siev., 50+siev., 40+siev., 85+ vīr.; 80+vīr.

 

Plkst. 15.30 60+ vīr., 70+vīr.

 

Plkst. 18.30 40+vīr., 50+vīr.

 

Programma 07.02.2016.

Plkst. 10.00 Spēles par vietām 70+vīr., 60+vīr., 50+vīr., 40+vīr.

Stiga kauss Alojā2016.gada 27. janvāris

 Svētdien, 24.janvārī Alojā notika tradicionālā "STIGA" jauniešu un bērnu galda tenisa turnīra 3.kārtas sacensības. 41 dalībnieks sacentās par firmas ''STIGA'' dāvātajām balvām. Mazliet pārsteidzoši, ka viskuplāk pārstāvētas bija tieši visjaunāko dalībnieku grupas.Turnīra vislielākā intriga līdz pat pēdējai spēļu kārtai saglabājās vecākajā meiteņu grupā, kurā godalgoto vietu ieguvējas noskaidrojās pēdējās divās šī turnīra spēlēs.Par 3.vietu GTK''Namejs'' pārstāve Aurika Pučkovska ar 3:2 pārspēja Terēzi Tabea Druviņu no Iecavas NSS''Dartija'',bet par 1.vietu Sabina Musajeva no Rīgas 3.BJSS spēja atspēlēties no 0:2 ,un uzvarot 5.setu ar 14:12 Diānu Afanasjevu no Preiļu BJSS ,nodrošināja uzvaru šajā turnīrā.

Kopvērtējums Šeit

Bildes Šeit

LRJM C grupā2016.gada 22. janvāris

 "Rīgā, GTK Namejs sporta zālē, 16.-17.janvārī norisinājās Latvijas 2016.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā C grupā (2003.gadā dzimušie un jaunāki). Par čempioniem kļuva Rīgas 3.BJSS audzēkņi Daniels Kogans un Sabina Musajeva."

Sīkāk ŠEIT

Informācija Latvijas komandu čempionāta dalībniekiem!!!2015.gada 17. decembris

Sestdien un svētdien,t.i. 19.un 20.decembrī, Jēkabpils sporta namā,Jēkabpilī,Brīvības ielā 2i notiks Latvijas komandu čempionāta 2015./2016.gada sezonas 2.sabraukuma sacensības galda tenisā. Sakarā ar slikto laika prognozi sestdien 19.decembrī sacensību sākums 10.45 (1.kārtas izloze).Spēļu sākums 11.00. Svētdien 20.decembrī 1.kārtas izloze 9.45.Sacensību sākums 10.00.
Atbildīgais par sacensību norisi no LGTF Ervins Svīķis  mob.t. 29451802

Sacensību laiki Šeit

Būs pieejamas video tiešraides no diviem spēļu galdiem - 19. decembrī sākot no pl.11.00 un 20. decembrī sākot no pl. 10.00

Video pirmais galds otrā diena

Video otrais galds