2016. gada 26. septembris

 

 

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  

Salaspils 2016.gada Līgo kauss galda tenisā2016.gada 13. jūlijs

Latvijas Olimpiāde2016.gada 1. jūlijs

Līgo kausa izcīņā Galda Tenisā2016.gada 13. jūnijs

Stiga kausa noslēguma posms2016.gada 30. maijs

Noslēgusies Stigas kausa izcīņa. Par uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva Sabina Musajeva, Līga Elizabete Juškēviča, Leonīds Farbtuhs un Valērijs Farbtuhs.

Kopvērtējuma rezultāti šeit

Uz noslēguma posmu bija ieradušies spēlētāji no Baltkrievijas, kas uzvarēja abās zēnu grupās, atstājot aiz muguras abus kopvērtējuma uzvarētājus.

Jāsaka paldies Stigas atbalstītājiem, kas kopvērtējuma uzvarētājiem bija sagādājuši vērtīgas balvas.

 Vecākā grupa ( 2001.-2003.dz.g.)

Vieta Zēni        Meitenes
1.  Artsion Navumenka (BLR)  Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS)
2.  Valērijs Farbtuhs (GTK Namejs)  Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS)
3.   Deniss Vasiļjevs (Rebirs sports)  Terēza Tabea Druviņa (SS "Dartija")
4.   Daniels Kogans (Rīgas 3.BJSS)  Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS)

Jaunākā grupa ( 2004.dz.g. un jaunāki )

Vieta Zēni     Meitenes
1.  Artsiom Liaonenkau (BLR)  Līga Juškēviča  (Vecumnieku SS)
2.  Leonīds Farbtuhs (GTK Namejs)  Jūlija Kirevičeva (Rīgas 3.BJSS)
3.  Kaspars Šustovs (Preiļu BJSS)  Kseniya Filimonka (BLR)
4.  Olivers Raits (Liepājas KSS)  Marija Berdigāne (BJC Laimīte)

Bilžu galerija ŠEIT

Atbalstam Latgales reģiona treneri Anatoliju Isajevu2016.gada 23. aprīlis

Latvijas komandu 4.sabraukums Fināls2016.gada 14. aprīlis

Sacensību kalendārs augstākā līga,1. līga, 2. līga ŠEIT

Sacensību kalendārs 1. un 2. tautas līga ŠEIT

Sieviešu augstākā līga ŠEIT

Abas sacensību dienas būs vērojamas tiešraidē no diviem galdiem.

Noslēdzies A grupas čempionāts 2016.gada 14. aprīlis

Atzīmēta Pasaules Galda tenisa diena2016.gada 14. aprīlis

Eiropas OS kvalifikācijas sacensības2016.gada 12. aprīlis

FINĀLI-Latvijas 2016.gada jaunatnes meistarsacīkstes ("A") grupā video tiešraide2016.gada 09. aprīlis

 
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  

Ziņu arhīvs

 

  

print